Paulina Sykut-Jeżyna odwiedziła fryzjera i postawiła na nowy kolor. Jest jaśniej! Fani: Anioł

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła udać się do fryzjera, który zafundował jej małe odświeżenie wizerunku. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Paulina Sykut-Jeżyna miała na głowie zarówno ciepłe, jak i chłodne odcienie brązu, a od kilku lat jest wierna ciemnemu blondowi. Niedawno odwiedziła fryzjera, a odświeżonym kolorem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Jak Paulina Sykut-Jeżyna dba o cerę? Kosmetyki podbiera jej nawet mąż

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się nową fryzurą. Fani podzieleni. "Fajnie, ale..."

Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się z fanami dwoma zdjęciami, które wykonała niedługo po wykonanej przez fryzjera przemianie. Pogodynka pozuje do fotografii szeroko uśmiechnięta i dokładnie prezentuje nowy wizerunek. Gwiazda zdecydowała się na subtelne rozjaśnienie karmelowego blondu. W nowym kolorze wygląda bardzo promiennie, co natychmiast zauważyli obserwatorzy jej profilu na Instagramie.

Super fryzura, jesteś piękna, jak zawsze.
Ślicznie, tak świeżo i dziewczęco. Anioł.

Niektórzy jednak wolą Sykut-Jeżynę w brązie. Sympatycy pogodynki wyrazili w komentarzach tęsknotę za dawną fryzurą.

Fajnie, ale jednak jestem fanką czarnuli - czytamy na Instagramie.
 

Paulina Sykut-Jeżyna zmienia fryzury, ale nie stacje. Od lat jest wierna Polsatowi

Paulina Sykut-Jeżyna od wielu lat jest jedną z najbardziej ulubionych prezenterek Polsatu. Gwiazda zaczęła pracę w stacji w 2007 roku od prowadzenia prognozy pogody. Od tamtego czasu sprawdziła się również jako prezenterka w formatach rozrywkowych. Jest dwukrotną laureatką Telekamery w kategorii "Prezenter pogody". Wystąpiła w piętnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła piąte miejsce.

Jak podoba wam się Paulina Sykut-Jeżyna w odświeżonej fryzurze?

Więcej o: