Paulina Sykut-Jeżyna pokazała pokój córki. Wygląda jak z katalogu. Prezenterka urządziła dla Róży piękną przestrzeń

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała zdjęcie, na którym bawi się z córką. W tle widać pokój Róży.

Paulina Sykut-Jeżyna od 23 lat trwa w szczęśliwym związku. Z mężem Piotrem w tym roku świętowali dziesiątą rocznicę ślubu. Owocem ich związku jest pięcioletnia córka, której dali na imię Róża. Rodzina jest dla Sykut-Jeżyny bardzo ważna. Prezenterka często pokazuje, jak spędza czas ze swoją pociechą. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym razem bawią się lalkami.

Paulina Sykut-JeżynaCórka Pauliny Sykut-Jeżyny w "The Voice Kids"? "Ma słuch i poczucie rytmu"

Zobacz wideo Janowski udziela wywiadu, nagle pojawia się nieumalowana Sykut-Jeżyna. „W drodze do ubikacji"

Więcej artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała wnętrze pokoju córki

Paulina Sykut-Jeżyna zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak bawi się z Różą. Obie mają na sobie ubrania w tym samym kolorze. Postawiły na jeansowe wdzianka. W opisie Paulina zaznaczyła, że wspólna zabawa to ich ulubiona forma spędzania razem czasu.

Kiedy byłam małą dziewczynką, dokładnie tak, jak moja córka, bawiąc się lalkami, wymyślałam scenki, jak w filmie. Wspólna zabawa dla nas jest najlepiej spędzonym czasem. Czesanie, przebieranie, zmiany całej stylizacji.
 

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz w programie 'Taniec z gwiazdami'Paulina Sykut-Jeżyna wspomina weselną imprezę Ibisza. "Krzysiek promienieje"

Jednak uwagę na fotografii przykuwa wnętrze pokoju dziewczynki. Całość utrzymana jest w jasnych kolorach. Na białe łóżko ze stelażem, narzucona jest zasłona w kolorze cappuccino. Tworzy ona swego rodzaju baldachim. Przytulnego klimatu nadają słodkie dodatki - miękkie poduszki w kształcie gwiazd i serc, w pastelowych odcieniach beżu i różu. Po prawej stronie widać białą komodę, a nad nią okno z roletą. Obok stoi zabawkowa kuchnia. Na podłodze położone zostały jasne panele, które częściowo zakrywa kremowy dywan w delikatny wzór.

Podoba wam się wnętrze pokoju córki Pauliny?

Więcej o: