Paulina Sykut-Jeżyna wspomina weselną imprezę Ibisza. "Krzysiek promienieje" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Sykut-Jeżyna bawiła się na weselu Krzysztofa Ibisza. Nie mogła używać telefonu. Jak wspomina imprezę?

Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci. Zależało mu, by media o ślubie dowiedziały się po fakcie, dlatego też poprosił gości o niebywałą dyskrecję. Ci uszanowali prośbę pana młodego i relacjami z imprezy chwalili się po kilku dniach. Do tych osób należy Paulina Sykut-Jeżyna, która w rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, jak bawiła się na weselu.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. „Krzysiek promienieje!"

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina weselną imprezę Ibisza. "Krzysiek promienieje" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Współprowadząca "Taniec z Gwiazdami" nie chciała zdradzać zbyt wiele, ale nie ukrywa, że bardzo dobrze wspomina czas spędzony z bliskimi Krzysztofa Ibisza.

Bawiłam się rewelacyjnie, było świetnie.

Paulina dała do zrozumienia, że dziennikarz miał naprawdę wiele szczęścia, bo goście uszanowali jego prośbę i nie informowali mediów o szczegółach ślubu.

Jeżeli są zaufane osoby, jeżeli zna się i szanuje się parę młodą, to nie ma z tym dużego problemu. Oni [para młoda -przyp. red.] tak chcieli i z wielkim szacunkiem wszyscy do tego podeszliśmy. Ja jakieś zdjęcia zamieściłam dopiero niedawno. Cieszę się, że byłam tego dnia z młodą parą. Cieszę się ich szczęściem. Krzysztof promienieje.

Na zdjęciach, o których wspomniała Sykut-Jeżyna, nie można dopatrzeć się butów na stopach gwiazdy. Wniosek jest oczywisty -  zabawa na całego!

Jak człowiek dobrze się bawi, to obcas w pewnym momencie przeszkadza. Początkowo byłam w butach na obcasie, ale jak zdjęłam, to już nie zakładałam - dodała.
 

Jesteście ciekawi, czy Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna zabrali na wesele Krzysztofa Ibisza córkę? Dowiecie się tego, oglądając powyższy materiał.

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska była uczestniczką drugiej edycji programu "Top Model". Nie zaszła daleko, dlatego niewiele osób pamięta rudą piękność z piegami i jasnymi oczami. Mimo to jurorzy od razu dostrzegli w niej ogromny potencjał. W końcu dziewczyna swoje pierwsze kroki w modelingu stawiała już jako 13-latka. 

Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia i w czasie trwania show była studentką medycyny. Przerwała jednak naukę, by móc skupić się na modelingu. Niestety, nie udało jej się zaistnieć w tym tym świecie i skupiła się na ukończeniu studiów. Obecnie pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali powiatowych w Warszawie. 

Więcej o: