Gwiazda Polsatu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Nikt się jej nie spodziewał. Pogodzi pracę na planach dwóch show?

W tym roku zobaczymy 15. już odsłonę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak donosi jeden z serwisów, kolejną gwiazdą formatu ma zostać Paulina Sykut-Jeżyna.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Przewinęło się przez niego wiele znanych gwiazd, jak chociażby Stefano Terrazzino, Tamara Arciuch, Natalia Szroeder czy Katarzyna Skrzynecka. Według źródła "Faktu" w najnowszej 15. edycji pojawi się Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Dziennikarka podobno nie kryje swojego szczęścia z udziału w formacie. Lubi śpiewać i robi to od bardzo dawna. Swego czasu występowała na weselach, a nawet pojawiła się w "Idolu", gdzie rozpoczęła się jej kariera medialna.

Paulina kocha śpiewać i od dawna zbiera materiał na płytę, więc jest podekscytowana. Nie może doczekać się metamorfoz w znane gwiazdy. Najbardziej jest ciekawa jak to jest udawać mężczyznę – dowiedział się "Fakt" od osoby z produkcji.

Udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie przeszkodzi Paulinie Sykut-Jeżynie w realizacji jej pozostałych obowiązków zawodowych. Prezenterka w dalszym ciągu ma działać przy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Będzie również przekazywała widzom informacje na temat pogody.

Dla Pauliny ten rok ważny jest nie tylko ze względów zawodowych. Pod koniec sierpnia wraz z mężem będzie świętowała dziesiątą już rocznicę ślubu. Już w maju pochwaliła się kreacją, którą założy tego wyjątkowego dnia. Będzie to zielona, podkreślająca figurę, sukienka z dekoltem typu hiszpanka, która zebrała wiele pozytywnych komentarza na Instagramie.

Oficjalnie udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają już potwierdzeni Barbara Kurdej-Szatan oraz Robert Janowski, który przez wiele lat prowadził program "Jaka to melodia?". 

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o:
Copyright © Agora SA