Przejęta Ida Nowakowska o chrzcie syna: Nawet nie zdążyłam się tym podzielić, a bardzo chciałam

Ida Nowakowska przyznała, co nie jest zresztą nowością, że wiara i sakramenty są dla niej bardzo ważne. Odniosła się także do osób, które mają nieco odmienne zdanie na te tematy.

Więcej tekstów na temat zwierzeń gwiazd przeczytacie na Gazeta.pl.

Ida Nowakowska jest osobą głęboko wierzącą. Często podkreśla to w wywiadach lub mediach społecznościowych. Zdarzało jej się nawet wrzucać zdjęcia z kościoła, co nie zostało zresztą najlepiej odebrane. W przypadku chrztu syna również nie miałaby oporów przed dzieleniem się relacją z uroczystości z fanami, jednak... zapomniała, bo "dużo się działo".

Zobacz wideo Ida Nowakowska ukrywa imię syna. Dlaczego? "Nie mieliśmy go, a później..."

Wieniawa, RozenekDepresyjna kuchnia Rozenek i żyrandole-imbryki u Pazurów. Czyli kuchnie gwiazd

Ida Nowakowska ochrzciła syna

Ida Nowakowska jeszcze we wrześniu mówiła w rozmowie z Plotkiem, że nie zależy jej na całej otoczce i wielkiej imprezie, ponieważ sam chrzest niesie ze sobą ważną symbolikę. Zdradziła także, że syn otrzyma dwa imiona - Maksymilian Marek. Pierwsze jest po świętym Maksymilianie Kolbe, który jest wzorem dla tancerki. Drugie jest hołdem w stronę taty Nowakowskiej

Ja bardzo chciałam ochrzcić mojego synka. Bardzo dużo to dla mnie znaczyło i znaczy. Bardzo świadomie podchodzę do mojej wiary i chrzest jest czymś niezwykle ważnym w kościele katolickim. Dla nas był to przepiękny dzień - wyjaśniła w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz też: Ida Nowakowska o inspiracjach do swojej kościelnej sesji. "Gwiazdy ze Stanów Nakręcają mnie"

Tancerka nie miała czasu, by podzielić się informacją z mediami.

Nawet nie zdążyłam się tym podzielić ze wszystkimi, a bardzo chciałam. Wtedy akurat tak dużo się działo... - ubolewała Ida.

Ida NowakowskaZapomnijcie o tej Idzie Nowakowskiej. Gwiazda odwiedziła fryzjera i zaliczyła cięcie

Nowakowska stara się nie oceniać osób, które nie zdecydowały się na ochrzczenie dziecka, choć według niej "to najważniejszy dzień w życiu Maksa".

Dla nas był to pewnie taki najważniejszy dotychczasowy dzień w życiu Maksa, ale nie mi oceniać innych ludzi. Ja wiem, za czym ja stoję i jestem temu wierna, ponieważ w ten sposób zostałam też wychowana - stwierdziła.

Godne pochwały?

Więcej o: