Ida Nowakowska przygotowała dla syna specjalną stylizację na lot samolotem. Max zrobił furorę!

Ida Nowakowska z synem i mężem wybrali się w podróż. Tancerka na tę okazję przebrała małego Maxa za pilota.

Bądź na bieżąco. Więcej ciekawych artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.

Ida Nowakowska jest w szczęśliwym związku z Jackiem Herndonem. Para pobrała się w 2015 roku. W maju na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Max. Prezenterka długo trzymała ciążę w tajemnicy. O radosnej nowinie poinformowała dopiero w szóstym miesiącu. Jednak narodzinami pociechy podzieliła się z fanami w social mediach od razu po porodzie. Od tamtej pory Max regularnie gości na profilu na Instagramie mamy. 

Ida NowakowskaIda Nowakowska odpowiedziała katolickiemu tygodnikowi

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska przebrała syna na lot samolotem

Ida Nowakowska świetnie sprawdza się w roli mamy. Max często towarzyszy prezenterce za kulisami programów, w których występuje. Podróże z maluchem również nie stanowią dla niej problemu. Pierwsze loty samolotem pociecha Nowakowskiej ma już za sobą. Ostatnia wycieczka, którą Ida zrelacjonowała w social mediach, była wyjątkowa.

Ida NowakowskaIda Nowakowska o inspiracjach do swojej kościelnej sesji. "Gwiazdy ze Stanów"

Nowakowska zadbała o wyjątkowy strój dla syna. Przebrała go za pilota. Maluch wyglądał jak ze słynnego filmu "Top Gun" z Tomem Cruisem w roli głównej. Prezenterka zdradziła, że dokładnie ten sam strój miała na sobie podczas swojego pierwszego lotu samolotem.

To nie pierwszy lot Maxa, ale pierwszy raz miał na sobie ten Air Borne outfit, który ja miałam na sobie jak pierwszy raz leciałam samolotem.

Mały Max swoim przebraniem wywołał niemałe poruszenie na pokładzie. Nawet załoga samolotu postanowiła zrobić sobie z nim zdjęcie. 

Załoga oszalała na punkcie małego pilota Maxa.

Co sądzicie o przebraniu Maxa? Według nas pociecha prezenterki wygląda uroczo. 

Więcej o: