Księżna Charlene zamknięta w ośrodku z dala od Monako. Rodzina królewska realizuje swój plan? Internauci węszą

Kolejne wieści na temat księżnej Charlene z Monako mocno niepokoją internautów. Nie brakuje opinii, że rodzina księcia Alberta jest toksyczna.

Artykuły na temat losów księżnej Charlene znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Choć wielu osobom życie księżnej Charlene mogłoby się wydawać bajką (w końcu weszła do rodziny królewskiej), rzeczywistość jest daleka od ideału. W mediach nie brakowało doniesień na temat romansów księcia Alberta i jego nieślubnych dzieci, a w dniu składania małżeńskiej przysięgi panna młoda miała w oczach łzy. Dużo niepokoju budzą ostatnie doniesienia na temat "najsmutniejszej księżnej świata". Pod lupę wzięła je specjalizująca się w życiu "royalsów" tiktokerka znana pod pseudonimem Tishtoking.

Zobacz wideo Księżna Charlene pokazała nagranie z dziećmi na Instagramie

Internauci martwią się losami księżnej Charlene

Internautka przedstawiła pokrótce ostatnie wydarzenia z życia członkini monakijskiej rodziny królewskiej. Po dziesięciu miesiącach spędzonych w RPA wróciła do do męża i dzieci. Pojawiło się nawet pamiątkowe rodzinne zdjęcie uwieczniające ten moment. Tasha wspomina w wideo, że szwagierka księżnej Charlene miała jednak wspomnieć jednemu z tabloidów, że żona księcia Alberta nie będzie wykonywała królewskich obowiązków. Oświadczenie zostało szybko wycofane.

W niedługim też czasie do mediów trafiła informacja, że wycieńczona księżna trafiła do zamkniętego ośrodka z dala od Monako. Będą ją tam odwiedzać dzieci pary, gdy tylko dostaną zgodę od jej lekarza. Pojawiły się też ich poruszające zdjęcia, gdy trzymały plakaty z napisami świadczącymi ich tęsknocie za matką. Tiktokerka zwraca uwagę na spekulacje, zgodnie z którymi tak naprawdę książę Albert nie ma kontaktu z żoną, a ich pociechy nie widziały się z bliską im osobą.

Wielu uważa, że to toksyczne środowisko, a jeśli tak jest, to nie będzie miała dostępu do tych dzieci - twierdzi Tasha w zamieszczonym wideo.

W komentarzach pod nim rozgorzała dyskusja na temat przejmujących losów księżnej Charlene. Internauci przypominają sytuację z próbą jej ucieczki przed ślubem, która została udaremniona przez rodzinę królewską i służby. Uważają też, że ostatnie wydarzenia są bardzo niepokojące.

Zdecydowanie dzieje się coś podejrzanego. Mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku - czytamy pod tiktokiem.

Z Tishtoking w jednym z odpowiedzi stwierdziła, że według niej księżna została zmuszona do tego, by udać się do kliniki. W tym czasie oni (można się domyślić, że chodzi o członków rodziny królewskiej) mają czas, by wymyślić, co zrobić, by stała się im bardziej uległa.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.