Grażyna Szapołowska korzysta z dubajskiego słońca. W stroju kąpielowym na huśtawce oczarowała fanów. "Piękna i z klasą"

Grażyna Szapołowska zawodowo wybrała się do Dubaju, gdzie wystąpiła na jednym z pokazów mody i wsparła polską projektantkę. Poza godzinami pracy aktorka wypoczywała na plaży i korzystała z tamtejszych atrakcji.

Grażyna Szapołowska na Instagramie wrzuciła zdjęcie z plaży. Widać, że korzysta z wolnych od pracy godzin najlepiej jak może. Świadczy o tym chociażby ujęcie na huśtawce. 

Zobacz wideo Doda odpowiada na krytykę Warnke. Cięta riposta

Grażyna Szapołowska zachwyca figurą w Dubaju

Dawno temu Agnieszka Osiecka powiedziała o Grażynie Szapołowskiej, że "to najbardziej kobieca kobieta w Polsce". Choć nigdy nie miała oporów przed odważnymi scenami, drażniło ją, że więcej mówiono o jej urodzie niż talencie. Miała okazję udowodnić, że umiejętności nie można jej odmówić, gdy zagrała m.in. w "Magnacie", "Panu Tadeuszu" czy "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego. Wielu wciąż zachwyca się jej wyglądem. Tym bardziej, że aktorka nie wstydzi się zmarszczek i nie ma problemu, by pokazać się bez makijażu.

Zobacz też: Grażyna Szapołowska w stroju kąpielowym zachwyciła fanów. "Życie zaczyna się po 64 roku"

Choć na nagraniu z Dubaju tego nie widać, bo twarz zakryła dużymi okularami, to internauci zwrócili uwagę na sylwetkę Szapołowskiej. A ta prezentowała się świetnie, gdy aktorka podziwiała widoki z huśtawki na plaży.

 
Zazdroszczę figury, urody i wdzięku. Jest pani cudowną kobietą z wielką klasą.
Fantastycznie pani wygląda!
Nie dosyć, że mądra to piękna, mimo upływu lat.

Na koncie artystki pojawiło się też kilka ujęć z pracy - Szapołowska podczas Arab Fashion Week prezentowała na wybiegu kolekcję Doroty Goldpoint.

 

Projektantka cieszy się na dubajskim rynku mody rozpoznawalnością - w zeszłym roku zdobyła tam nagrodę "Best Ready to Wear Designer 2020". W Polsce jest znana m.in. z tego, że często w jej kreacjach występuje Agata Kornhauser-Duda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.