Królowa Elżbieta nagle trafiła do szpitala! "Pozostaje w dobrym nastroju"

Pierwsze złe przeczucia na temat stanu zdrowia królowej pojawiły się, gdy ta odwołała wizytę w Irlandii Północnej. Jak się okazuje, sprawy były na tyle poważne, że 95-letnia monarchini musiała spędzić noc pod okiem lekarzy w szpitalu.

Więcej na temat rodziny królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

We wtorek wieczorem na zamku w Windsorze z okazji globalnego szczytu inwestycyjnego w Londynie odbyło się specjalne przyjęcie, w którym uczestniczyła również sama królowa. Monarchini spędziła tam czas w towarzystwie księcia Karola, księcia Williama oraz premiera Borisa Johnsona. Na spotkaniu pojawił się również m.in. Bill Gates.

Agnieszka Woźniak-StarakKoncert Chopinowski. Woźniak-Starak w czerni. Wieje nudą. To Gucci!

Królowa Elżbieta pędziła noc w szpitalu. Wiadomo, jak się czuje monarchini

Było to 11. z kolei oficjalne spotkanie królowej Elżbiety II w październiku. Właśnie niedługo po nim monarchini zaczęła się gorzej czuć, wskutek czego wieczorem została zabrana samochodem do Szpitala Króla Edwarda VII w Marylebone, niedaleko Windsoru, tego samego, w którym leczony był książę Filip.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Na szczęście stan monarchini jest lepszy i ta po jednej nocy w szpitalu wróciła do domu. Jak poinformował rzecznik Pałacu Buckingham, królowa potrzebuje odpoczynku.

Zgodnie z zaleceniem lekarskim, aby odpocząć przez kilka dni, królowa udała się do szpitala w środę po południu w celu przeprowadzenia wstępnych badań, po czym wróciła do zamku Windsor w porze lunchu dzisiaj (czwartek) i pozostaje w dobrym nastroju - czytamy w oświadczeniu.

Królowa Elżbieta cieszy się bardzo dobrym zdrowiem, jednak jest w podeszłym wieku - w kwietniu skończyła 95 lat. Każda jej najmniejsza infekcja sprawia, że cała rodzina królewska wstrzymuje oddech.

Królowa Elżbieta IIWpadka kucharza rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta napisała do niego notkę

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska nie chce mieć kontaktu z rodzicami. "Wyrażam się z szacunkiem do wszystkich" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: