Iga Lis w nowej fryzurze. Postawiła na grzywkę w stylu lat 70. Internauci zaniemówili

Iga Lis jest młodą, piękną kobietą. Teraz postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Fani nie szczędzą komplementów.

Więcej ciekawych artykułów o aktualnych wydarzeniach przeczytasz na Gazeta.pl.

Iga Lis ma 21 lat. Jest młodszą córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Od kilku lat związana jest z Taco Hemingwayem, czyli Filipem Szcześniakiem. Chociaż latem krążyły plotki o ich rozstaniu, zakochani szybko je zdementowali. Oboje unikają rozgłosu i niechętnie dzielą się kulisami życia prywatnego. Lis rzadko zamieszcza swoje zdjęcia w social mediach. Teraz zrobiła wyjątek i postanowiła pochwalić się zmianą wizerunku.

Zobacz wideo Marina chwali się metamorfozą

Iga Lis zmieniła fryzurę

Iga Lis ma bujne włosy w kolorze blond, które zazwyczaj nosi w nonszalanckim nieładzie. Teraz zdecydowała się na małą zmianę. Postawiła na grzywkę w stylu lat 70. Wtedy podobną fryzurę nosiły między innymi członkinie zespołu ABBA, Dalida, Jane Birkin czy Brigitte Bardot. Na zbliżone cięcie postawiła już wcześniej Jessica Mercedes. 

Iga opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle panoramy Warszawy. Zdjęcie zostało zrobione tuż po zmroku. W oddali widać jeszcze na niebie kolory zachodzącego słońce. Lis ma na sobie luźny, biały t-shirt. Na szyję założyła srebrny naszyjnik z zawieszką w kształcie krzyżyka. Zalotnie spogląda w stronę obiektywu. Grzywka swobodnie opada jej na twarz i trzeba przyznać, że córka Rusin i Lisa zniewala urodą.

Iga LisIga Lis Instagram / @iga_lis

Nowy wygląd Igi przypadł obserwatorom do gustu. Pod zdjęciem posypały się komplementy. Emotek w kształcie serc, które pojawiają się pod fotografią, nie sposób zliczyć.

Przepiękna.
Cudowna.
Śliczna, młoda dama.

A wam? Jak podoba się Iga Lis w nowej fryzurze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.