"Love Island" dobiegło końca, a na jaw wyszło, jak wygląda lektor. Głos Macieja możecie znać z radia!

Już niebawem okaże się, czy uczestnicy jesiennej edycji "Love Island" znaleźli na wyspie miłość, czy jedynie grali na potrzeby wygranej. Tymczasem wiemy już, jak wygląda lektor polsatowskiego show.

Więcej o telewizyjnych programach przeczytacie, odwiedzając główną stronę Gazeta.pl.

10 października Polsat wyemitował ostatni odcinek czwartej edycji "Love Island". Triumfowali w nim Magda i Wiktor, którzy w rozmowie z Plotkiem zapewniali, że będą pielęgnować swoje uczucie. Ponadto zdradzili, co myślą o Arku ("Love Island". Magda i Wiktor typują, w kim zakochał się Arek: Dla mnie szacun za to). I choć wyżej wymienione osoby wiodą prym pod względem popularności, coraz bardziej głośno robi się o lektorze programu. Jak wygląda Maciej Kasprzyk?

Mieszkanie Dominika AbusaJak mieszka Dominik Abus?

Zobacz wideo "Love Island". Wiktor "marzył" o trójkącie z bratem bliźniakiem. Czy Magda jest na to gotowa?

"Love Island" dobiegło końca, a na jaw wyszło, jak wygląda lektor. Maciej to atrakcyjny mężczyzna

 

Fani "Love Island" często pisali w komentarzach, że pozytywnym aspektem tego programu jest wybór lektora. Mężczyzna często żartował z uczestników, drwił i nie bał się dzielić swoimi osobistymi przemyśleniami na temat ich zachowań. Mowa o Macieju Kasprzyku, który na co dzień pracuje w Polskim Radiu. Ponadto posługuje się pseudonimem Mr. Lex i jest Dj-em. Jego ostatni post na Instagramie pochodzi z maja, kiedy to przeprowadzał wywiad z Arkiem Kłusowskim.

księżna Kate, książę WilliamKryzys w małżeństwie Kate i Williama? Jest kolejny dowód. Odepchnęła go na oczach świata

Trzeba przyznać, że Maciej to atrakcyjny mężczyzna, który mógłby skraść serce niejednej wyspiarki. Myślicie, że zostanie zatrudniony przy okazji kolejnego sezonu randkowego show? Fani z pewnością będą zachwyceni i już nie mogą się doczekać nowych żartów lektora.

ZOBACZ TEŻ"Love Island". Finałowa stylizacja i fryzura Karoliny Gilon podzieliła fanów. "To, co odwalił fryzjer, to jakaś masakra" vs. "Bogini"

Więcej o: