Joanna Jabłczyńska w przeszłości zagrała w "Klanie". Pokazała archiwalne nagranie. "Pamiętacie? Zgrałam materiał z kaset VHS"

"Klan" od lat cieszy się popularnością. Przez serial przewinęła się masa aktorów. Jedną z osób, które zagrały w tej produkcji jest Joanna Jabłczyńska, która pokazała nagranie.

Joanna Jabłczyńska dziś kojarzona jest głównie z rolą Marty w serialu "Na Wspólnej". Aktorka i prawniczka ma jednak znacznie więcej ról na koncie i nie ma się czemu dziwić, skoro karierę zaczynała już jako dziecko. Na początku drogi aktorskiej miała okazję zagrać u boku m.in. Tomasza Stockingera, Agnieszki Kotulanki i Kai Paschalskiej w serialu "Klan".

Joanna Jabłczyńska (mieszkanie)Joanna Jabłczyńska zaprosiła kamery do domu. Aktorka sama wyremontowała swoje cztery kąty!

Zobacz wideo Co się wydarzyło na planie "Na Wspólej"? Marta Jabłczyńska wyznaje [KOŁO PLOTKA]

Joanna Jabłczyńska w przeszłości zagrała w "Klanie". Pokazała archiwalne nagranie

Rola w "Klanie" była jedną z pierwszych serialowych ról Joanny Jabłczyńskiej. Wcielała się wówczas w postać Sylwii Marczyńskiej, córki Alicji (Maria Winiarska) i Andrzeja (Wojciech Wysocki) i bliskiej koleżanki Oli Lubicz (Kaja Paschalska). W serialu grała przez kilka lat (1999-2006), ale z przerwami. Aktorka wróciła wspomnieniami do tego czasu i zamieściła fragment serialu na swoim instagramowym profilu.

Pamiętacie? Zgrałam materiał z kaset VHS. Chcecie więcej? - napisała aktorka.
 

Nagranie spotkało się z pozytywnymi reakcjami fanów aktorki.

Asia, ty się w ogóle nie zmieniasz.
Nawet nie wiedziałam, że tam grałaś. Super, dawaj więcej.
I ta ścieżka dźwiękowa. Wróciłam wspomnieniami do dziecięcych lat - czytamy w komentarzach.

Kariera artystyczna Joanny Jabłczyńskiej rozpoczęła się w 1993 po wygraniu eliminacji do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego "Fasolki". Następnie została prowadzącą programu dla dzieci "Teleranek". Później nadszedł czas na kolejne wyzwania. Jabłczyńska zagrała epizodyczne role w dwóch sztukach wystawionych w Teatrze Telewizji, zaczęła występować w serialach, mi.n w tym pt. "Trzy szalone zera". Zagrała także w filmie "Nigdy w życiu!". Od 2003 wciela się w rolę Marty Konarskiej w serialu TVN "Na Wspólnej". Chcielibyście zobaczyć inne archiwalne występy aktorki?

Piotr KraśkoPiotr Kraśko pracował w TVP już jako nastolatek. Pamiętacie go z programu "5-10-15"?

Więcej o: