Chris Cugowski nie występuje ze swoimi braćmi. Dlaczego? "Nawet przez myśl mi nie przeszło" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Chris Cugowski tylko w rozmowie z Plotkiem opowiedział o relacjach rodzinnych i życiu u boku sławnego ojca. Dlaczego nie wystąpił nigdy z braćmi?

Chris Cugowski, syn wokalisty "Budki Suflera", idzie w ślady ojca i braci, którzy robią karierę w branży muzycznej. Tylko Plotkowi wyznał, dlaczego nie śpiewają razem.

Zobacz wideo Dlaczego Chris Cugowski nie występuje z braćmi w zespole Bracia?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz, papież FranciszekSyn Beckhamów z ukochaną we Włoszech. Spotkał... papieża Franciszka

Dlaczego Chris Cugowski nie występuje z braćmi w zespole Bracia? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Krzysztof Chris Cugowski właśnie próbuje swoich sił w programie telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". W ostatnim tygodniu świetnie poradził sobie wcielając się w lidera zespołu Guns N’ Roses. Jako Axl Rose brawurowo wykonał piosenkę "The Jungle" i wygrał odcinek, zdobywając największą liczbę głosów.

Doceniono nie tylko jego warsztat aktorski, ale też wokalny. Wiadomo, że Chris robi filmową karierę za granicą. Wystąpił w popularnym serialu Netfliksa "Bridgertonowie".

Tylko Plotkowi Chris Cugowski zdradził, dlaczego nie śpiewa. Okazji ma sporo. Przecież ojciec jest znanym muzykiem, a też bracia świetnie sobie radzą, występując na scenie. Okazuje się, że choć nigdy na ten temat nie rozmawiał z Piotrem i Wojtkiem, to nawet nie wpadł na to, żeby z nimi zaśpiewać. Uważa, że grupa "Bracia" to tylko ich przedsięwzięcie muzyczne i nie chce zdobywać popularności na ich pracy.

Nie rozmawialiśmy o tym, bo też nie uważam, że to konieczne. "Bracia" to jest zespół Piotrka i Wojtka i to jest ich projekt i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby powiedzieć "Hej! Ja jestem też bratem. Dlaczego mnie tam nie ma?". To jest ich projekt i absolutnie nawet nie był poruszany ten temat.

Anna Lewandowska, Anja RubikAgata Duda jak Anja Rubik, a Lewandowska i Chodakowska prawie na równi

W rozmowie z naszym reporterem Chris Cugowski opowiedział też o dorastaniu u boku sławnego ojca. Jesteście ciekawi, czy odczuł w dzieciństwie, że jego ojciec jest popularny? Koniecznie obejrzyjcie powyższy film.

Więcej o: