Kasia Tusk spędza czas ze starszą córką. Ale wyrosła! Blogerka zrobiła jej uroczą fryzurę. W roli głównej kokarda

Kasia Tusk wrzuciła kilka zdjęć ze starszą córką na Instagram. Takie fotografie to rzadkość. Wreszcie możemy zobaczyć, jak jej pociecha wyrosła.

Kasia Tusk niedawno urodziła drugą córką. Mimo obecności niemowlaka w domu wciąż poświęca czas także swojej starszej córce. Ostatnio pokazała na InstaStories, co robiły we dwie podczas jednego z wieczorów.

Kasia TuskKasia Tusk tuli drugą córkę i czule się w nią wpatruje. "Tu i teraz"

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Przeczytaj także: Kasia Tusk na uroczym nagraniu z córkami. Coraz chętniej publikuje rodzinne ujęcia: Moje ręce są pełne, tak samo jak serce

Kasia Tusk spędza czas ze starszą córką. Ale wyrosła! Blogerka zrobiła jej uroczą fryzurę

Blogerka chroni prywatność swoich córek. Mimo że starsza ma już ponad dwa lata, nigdy nie pokazała jej twarzy. Tak samo teraz postępuje z drugą córką, która przyszła na świat w lipcu. Można podejrzewać, że przy niemowlaku Kasia ma ręce pełne pracy, ale jednocześnie może pozwolić sobie na relaksujące chwile w towarzystwie starszego dziecka.

Na zdjęciach, które wrzuciła na Instagram, widzimy, jak razem siedzą, jedzą szarlotkę i patrzą przez okno. Można wywnioskować, że ten widok je zachęcił do wyjścia, bo na kolejnych kadrach już spędzają czas w ogrodzie.

Czy ta jesień nie przyszła za szybko? Korzystamy, ile się da z ostatnich ciepłych wieczorów w ogrodzie - napisała Kasia Tusk na zdjęciach.

Kasia Tusk z córkąKasia Tusk z córką instagram.com/makelifeeasier_pl

Obie oczywiście były bardzo stylowe. Zamiast domowych dresów Kasia włożyła grubo pleciony długi sweter i kozaki, natomiast córkę ubrała w sweterek w paski i grube jasne spodnie. Uwagę jednak zwracała jej fryzura. Dziewczynka ma już długie blond włosy, które sięgają jej do ramion. Mama postanowiła przypiąć do nich dużą, granatową kokardę. Dziewczynka wyglądała uroczo!

Więcej o: