"Love Island". Andzia i Arek mieli zupełnie inne wyobrażenia o swojej relacji. "Widocznie ty grałaś"

W poprzednim odcinku "Love Island" doszło do ostrej sprzeczki między oficjalną parą. Kłótnia miała swoje następstwa. Czy Arek zdecydował się opuścić wyspę?

16. odcinek "Love Island. Wyspa miłości" to ciąg dalszy dram. Czy Ola nawiąże relację z nowym uczestnikiem? Kogo wybrał Szymon

Zobacz wideo "Love Island". Bruno wyjaśnia tajemnicę związku z Moniką

"Love Island". Sprawdzian ze znajomości par

"Love Island. Wyspa miłości" już po raz czwarty gości na wyspie uczestników spragnionych miłości. Jednak islandersom jest ciężko znieść nawzajem swoje nastroje. Angelika i Klaudia dość mocno się starły, co miało wpływ na wszystkich pozostałych mieszkańców wyspy.

Szymon pocieszał Andzię i przyznał jej rację, że każdy potrzebuje przestrzeni. Arek przedstawił swoją wersję zdarzeń Klaudii. Nie zgadzała się ona z opisem relacji dziewczyny. Doszło między nimi do kolejnej ostrej rozmowy.

Widocznie ty grałaś. Nie potrafisz rozmawiać. Ja zawsze przyznaję się do błędu. Może nie tobie, bo ty mnie zraniłaś - odpowiedział Arek. Dodał też: Dziękuję ci za wszystko, bo miło spędziłem z tobą czas i myślałem, że to idzie w dobrą stronę. Jednak jak zwykle się myliłem.

Arek, mimo zapewnień, nie zdecydował się opuścić "Love Island". Za to Szymon, wybierając Olę, postawił w nieciekawej sytuacji Jędrka.

"Love Island". Internauci mają swoje typy

Fani programu zwrócili uwagę na rozmowę Wiktora i jego komentarz do całej sprawy. Są zdania, że to właśnie Magda i jej wybranek mają szanse na wygraną.

Wiktor przywraca wiarę w facetów. Kulturalny, inteligentny, z szacunkiem traktuje kobiety i jeszcze przystojny. Przyjemnie się na nich patrzy.
W końcu ich pokazali. Oni pewnie się cieszą, jedyna para, która mogła im zagrozić rozpadła się. 

Co sądzicie o Magdzie i Wiktorze, czy są mocnymi kandydatami do wygranej w tej edycji?

Jak potoczą się losy wyspiarzy? Nowy odcinek randkowego show widzowie zobaczą na antenie Polsatu już w piątek o godz. 22:10. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.