"Love Island". Bruno rzuca nowe światło na relacje Andzi i Arka. Wskazuje winnego. Tego widzowie nie wiedzieli

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspy miłości" Arek i Andzia zdecydowali, że chcą zakończyć swój związek. Co na to Bruno, który przyglądał się ich relacji w willi?

Bruno z "Love Island. Wyspy miłości" odpadł w niedzielnym odcinku programu i już wrócił do domu z hiszpańskiej willi. Teraz przygląda się poczynaniom ekipy już przed własnym telewizorem. Na jednym z ostatnich InstaStories skomentował relację Andzi i Arka. O dziwo, stanął po stronie koleżanki.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

Bruno z "Love Island" komentuje rozstanie Andzi i Arka 

Bruno pożegnał się już z "Love Island. Wyspą miłości". Były uczestnik na bieżąco komentuje każdy odcinek programu i odnosi się do sytuacji w willi, bo jeszcze kilka dni temu sam był ich uczestnikiem i spędzał z ekipą 24 godziny na dobę. Widział więc więcej niż widzowie, którzy dostają w odcinku tylko niewielki fragment rozmów i sytuacji z udziałem uczestników.

Ostatnia kłótnia między Andzią i Arkiem również została skomentowana przez Bruna. Mimo że widzowie są zdania, że to dziewczyna jest "tą złą" i od początku nie okazywała uczuć zakochanemu w niej partnerowi, Bruno ma inne zdanie na ten temat. Sugeruje, że to Arek zawinił. 

Andzia to dojrzała dziewczyna. Arek to kawał wielkiego chłopa z wielkim sercem, ale za dużo wraca do przeszłości, zamiast cieszyć się tym, co jest teraz... A myślę, że nikt nie lubi słuchać o byłych swojego faceta.

InstaStories Bruna z 'Love Island'InstaStories Bruna z 'Love Island' instagram

Wypowiedź Bruna jest więc przeciwieństwem tego, co o relacji Arka i Andzi myśleli widzowie, którzy jednoznacznie wskazywali na winę dziewczyny. 

Andzia robi wszystko, aby przedstawić go w jak najgorszym świetle... A miała jednego z lepszych facetów ze wszystkich edycji.
Ona sobie chyba żartuje?
Uratujcie Arka jakąś nową dziewczyną - pisali w komentarzach na Instagramie internauci.

Wypowiedź Bruna rzuciła nowe światło na rozstanie pary?

Zobacz też: "Love Island". Ania ujawniła powód końca przyjaźni ze Stellą. Jej zdaniem to koleżanka jest winna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.