Katarzyna Zielińska mieszka stylowo. Jest zieleń, ale ta lampa... fenomenalna!

Katarzyna Zielińska odpoczywa po pierwszym dniu szkoły, a my podglądamy jej pięknie urządzone mieszkanie. Jest na czym oko zawiesić!

Katarzyna Zielińska nie należy do osób, które chętnie pokazują, jak mieszkają. Jednak jest dość aktywna w sieci i dzięki temu możemy podejrzeć, w jaki sposób urządziła swój dom. Okazją do tego był pierwszy dzień szkoły.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

Te-Tris, czyli Adam ChrabinZ podziemia na szczyt rap sceny. Kim jest Te-Tris?

Katarzyna Zielińska pokazała fragment domu

W kadrze, który zamieściła na Instagramie Kasia Zielińska, widać fragment jej stylowo urządzonego domu. Pokój, w którym gwiazda wypoczywa po męczącym dniu, bardziej przypomina reklamę roślin doniczkowych, niż "zwykłe" pomieszczenie.

Pełno w nim naturalnych akcentów: podłoga jest drewniana, wszędzie stoją rośliny, które pięknie komponują się z resztą wystroju. Niska miękka kanapa w jasnym kolorze została postawiona w centrum, zaś okna przesłaniają drewniane rolety. Uwagę zwraca również oświetlenie - stojąca lampa z dużym szklanym kloszem i żarówką dekoracyjną dają bardzo przyjemne, ciepłe światło. Sami przyznacie, że wszystko komponuje się tu doskonale.

 

Przy okazji aktorka napisała, że musi odpocząć, bo pierwszy dzień szkoły jej syna był bardzo emocjonujący.

A miałam zrobić pranie, upiec ciasto, zjeść romantyczną kolację i poczytać… Zdjęcie z wczorajszego dnia. Pierwszy dzień szkoły i przedszkola - też Was pokonał? - napisała aktorka.

Przypomnijmy, że Katarzyna Zielińska jest szczęśliwą żoną oraz mamą. Mali Henio i Aleksander zaczęli nowy rok szkolny, a ona sama wyznała, że bardzo ją ten dzień zmęczył. Fani dopingują aktorkę na Instagramie:

Ja też wymiękłam.
U mnie było tak samo.
Myślałam ze tylko ja przesadzam! Totalna niemoc rozkojarzenie zero skupienia.
Normalka. Jeszcze 18 lat.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Już 19 września popularne show wraca na antenę

Ten ostatni, dość sarkastyczny komentarz, napisała Agata Młynarska. Raczej nie pocieszyła Kasi Zielińskiej.

Więcej o: