Katarzyna Zielińska z siostrą. Niedawno straciły mamę. "Wspaniała siła sióstr"

Katarzyna Zielińska sporo czasu spędza z siostrą. Kobiety wspierają się szczególnie mocno po nagłej stracie ukochanej mamy.

Katarzyna Zielińska wiele razy podkreślała, że ma świetny kontakt z o sześć lat młodszą siostrą. Aktorka mocno wspierała ją w czasie pandemii, gdy do kawiarni, którą prowadzi Karolina, nie zaglądało wielu klientów. Mimo napiętych grafików siostry starają się spędzać ze sobą dużo czasu, co możemy zauważyć na Instagramie aktorki.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Anna MuchaAnna Mucha znowu poszła jeść, a na restauratorów padł blady strach

Zielińska z siostrą kursują autem i zajadają burgery

Katarzyna Zielińska wybrała się z siostrą na przejażdżkę autem, a po drodze zatrzymały się na burgery. Wspólne chwile uwieczniły na zdjęciu, które aktorka opublikowała w mediach społecznościowych. Obie są bardzo wyluzowane i widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Poza tym, wystarczy spojrzeć na opis, by zrozumieć, jak wiele dla siebie znaczą.

Kala & Kania. Sis. Razem przenosimy góry. Dosłownie - napisała Katarzyna Zielińska.

Ostatnie tygodnie z pewnością nie były dla nich łatwe. Siostry straciły bowiem ukochaną mamę, która zmarła nagle na początku lipca.

Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę - wyznała wcześniej Zielińska.

Teraz aktorka i jej młodsza siostra wspierają się nawzajem, co bardzo podoba się internautom.

Siostra to najlepsza instytucja życiowa. Ja mam to samo szczęście. 
Wspaniała siła sióstr.
Rewelacyjny siostrzany duet - piszą pod postem internauci.
 

Marcelina Leszczak z synemMarcelina Leszczak pokazała poobijaną twarz syna po wypadku

Mają rację, rodzina ponad wszystko!

Więcej o: