Marcelina Leszczak pokazała poobijaną twarz syna po wypadku. "Takie uderzenia kończą się tragicznie"

Syn Marceliny Leszczak i Miśka Koterskiego miał wypadek. Teraz młoda mama pokazała, jak jej syn dochodzi do siebie.

Kilka dni temu Marcela Leszczak opublikowała na InstaStories niepokojące zdjęcia. Aktorka pokazała ujęcia, na których widać jej syna Fryderyka w towarzystwie ratowników medycznych karetce. Okazało się, że chłopiec miał wypadek w przedszkolu. Na szczęście po kilku dniach czterolatek poczuł się lepiej. Teraz Leszczak pokazała posiniaczoną twarz syna i opowiedziała, co działo się po wypadku. 

Zobacz wideo Marcela Leszczak poddała się wampirzemu liftingowi

Marcela LeszczakSyn Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego miał wypadek. Na miejsce przyjechała karetka

Marcelina Leszczak pokazała posiniaczoną twarz Fryderyka 

Marcelina Leszczak i Misiek Koterski przeżyli chwile grozy, kiedy do aktorki zadzwoniono z przedszkola, do którego uczęszcza jej syn. Okazało się, że Fryderyk najprawdopodobniej podczas zabawy uderzył się w głowę. Chłopiec aktualnie jest cały i zdrowy, ale na jego twarzy nadal pozostają siniaki. Aktorka na  InstaStories właśnie pokazała syna i przestrzegała innych rodziców. Opowiedziała też o tym, jakie wiadomości dostawała, kiedy poinformowała swoich fanów o wypadku. 

Mój piękny pysiol dochodzi do siebie. A propos artykułów i niektórych obrzydliwych wiadomości, które dostałam - wiem, że dzieci upadają, przewracają się i nabijają guzy. Nawet usłyszałam, że "chłopiec bez guza nie będzie prawdziwym mężczyzną". Ale czasami tego typu uderzenia o wystające elementy kończą się tragicznie i tak mogło być u Frania - przyznała. 

A później dodała

Nie oczekuję waszego zrozumienia, ale wierzę, że każdy rodzic wie, o czym piszę. Życie stanęło mi przed oczami, jak dostałam telefon z przedszkola, ale wczoraj wymodliłam w kościółku zdrowie dla mojego Frysia - czytamy. 

Marcelina Leszczak pokazała synaMarcelina Leszczak pokazała syna Fot. marcelamargerita/Instagram

Leszczak udostępniła też nagrania, na których pojawia się jej syn. Widać, że chłopiec ma dużo energii i jest rezolutny. 

Więcej o: