Michał Koterski w gorącym pocałunku z nową ukochaną. "Moja królowa". Fani nie są przekonani

Zakochany Michał Koterski podzielił się z internautami gorącą fotografią z nową partnerką, Dagmarą Bryzek. Niestety nie wszyscy przyklaskują szczęściu aktora.

Związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego, po licznych perturbacjach, ostatecznie rozpadł się na początku bieżącego roku. Była uczestniczka "Top Model" przyznała, że chociaż nie są już parą, to pozostają w dobrych relacjach. Nową wybranką serca Koterskiego jest 23-letnią Dagmarą Bryzek. Aktor nie kryje się ze swoim szczęściem i niedawno opublikował wymowne zdjęcie z ukochaną na mediach społecznościowych. Nie wszyscy jednak wierzą w stałość jego uczuć. 

Zobacz wideo Misiek Koterski zaczyna ćwiczyć, by schudnąć

Michał Koterski pozuje z Dagmarą Bryzek, a fani dogadują

Koterski wrzucił na Instagram zdjęcie sprzed amfiteatru w Opolu, na którym całuje się z Bryzek. Aktor podpisał fotografię i nazwał ukochaną swoją "królową".

Już 5 września moja królowa wystąpi dla mnie na tej scenie.
 

Obserwatorzy Koterskiego nie szczędzili słów krytyki dla jego wyborów. Pod fotografią czytamy:

A ja myślałam, że królowa jest tylko jedna... Ale okazuje się, że można zrobić szybką podmiankę. Serce jak tramwaj.
Myślałam, że przysięga zobowiązuje...
Królowa jest tylko jedna! I jest nią Maryla Rodowicz.

Dagmara Bryzek - kim jest nowa partnerka Michała Koterskiego?

Dagmara Bryzek urodziła się w Warszawie w 1998 roku, a jej aktorski życiorys, zapewne ze względu na młody wiek, jest jeszcze dosyć skromny. Bryzek dotąd największą popularność przyniosła rola królowej Jadwigi w serialu "Korona królów", ale być może większe wyzwania jeszcze przed nią. Wiemy, że pojawi się w filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", którego premiera jest przewidziana na przyszły rok. To właśnie na planie produkcji poznała swojego obecnego partnera, a ich związek ujawnił Janusz Iwanowski, reżyser i scenarzysta filmu.

Kibicujecie im?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.