Heidi Klum dumna ze swojej 16-letniej córki. Leni zadebiutowała w pokazie D&G. "Ten uśmiech, gdy zobaczyła mamę"

Córka Heidi Klum zadebiutowała na wybiegu. Nastolatka wzięła udział w weneckim pokazie mody duetu Dolce & Gabbana. Matka pęka z dumy.

Na Instagramie Heidi Klum znalazła się relacja z Wenecji, w której sławna modelka pokazała swoją córkę. Zaledwie 16-letnia Leni już poszła w ślady sławnej mamy i rozwija karierę w modelingu. Czeka ją równie wielka kariera?

Zobacz wideo Heidi Klum spędza miesiąc miodowy na jachcie

Joanna Kurowska i Zosia ŚwiątkiewiczKurowska stała się gwiazdą na TikToku swojej córki. Świetnie naśladuje Zosię

Heidi Klum dumna ze swojej 16-letniej córki

Leni, córka Heidi Klum, ma za sobą debiut w jednym z najbardziej prestiżowych pokazów mody. W Wenecji w okolicy Placu św. Marka pod Pałacem Dożów został zorganizowany przez Dolce & Gabbana event "Making the Cut". Leni z gracją przeszła po wybiegu. Miała na sobie satynową sukienkę mini w morskim odcieniu błękitu, do tego naszyjnik i diadem. Kiedy dotarła na swoje miejsce na wybiegu, zerknęła w kierunku mamy, która zasiadała na widowni i filmowała przejście córki. Nastolatka nie powstrzymała się od uśmiechu, a Heidi skomentowała to w udostępnionej relacji:

Ten uśmiech, gdy zobaczyła mamę - napisała modelka.
 

Modelka wraz z córką i mężem Tomem Kaulitzem od kilku dni przebywają w Wenecji, gdzie nastolatka przygotowywała się do swojego pierwszego profesjonalnego występu. Heidi Klum tym razem wzięła udział w pokazie Dolce & Gabbana tylko jako widz. Cały czas filmowała i robiła zdjęcia córce. Do sieci wrzuciła obszerną relację z wybiegu, którą podpisała "dumna mama" i dołączyła masę emotikon z sercem. 

 

Leni, czyli Helena Klum, jest owocem romansu Heidi z Flavio Briatore. Z dyrektorem zarządzającym Formuły 1 Renault spotykała się w połowie 2003 roku. Po rozstaniu modelka ogłosiła, że jest w ciąży. Swoją córkę wychowywała z dala od show-biznesu. Leni założyła konto na Instagramie, dopiero kiedy ukończyła 16 lat. Teraz jednak przyszedł czas, by pozwolić jej zaistnieć.

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle nie żałują decyzji o odejściu z brytyjskiego dworu

Czy świat oszaleje na jej punkcie i dziewczyna zrobi taką karierę, jak mama? Zobaczcie, jak poradziła sobie w pierwszym pokazie.

Więcej o: