Córka Heidi Klum debiutuje obok matki na okładce niemieckiego "Vouge'a". 16-letnia Leni również chce zostać modelką

Helene Boshoven Samuel, bo tak naprawdę nazywa się 16-letnia Leni Klum, właśnie postawiła pierwszy krok w modelingu. Swoją przygodę zaczęła z przytupem od okładki niemieckiego magazynu "Vogue".

Heidi Klum jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Karierę zaczęła w wieku 18 lat, kiedy wygrała konkurs organizowany przez magazyn "Petra" skierowany do "nowoczesnych kobiet, pracujących zawodowo, które chcą być dobrze poinformowane o trendach w modzie, stylu życia i fitnessie". Niedługo potem wyjechała do Paryża, gdzie kontynuowała dobra passę. Stamtąd wyjechała do Nowego Jorku, gdzie dostała angaż jako jeden z aniołków Victoria's Secret. Choć na początku otrzymywała głównie propozycje komercyjne, projektanci szybko przekonali się o jej potencjale i zaczęli angażować ją do projektów high-fashion.

Zobacz wideo Heidi Klum spędza miesiąc miodowy na jachcie

Samo pozowanie do zdjęć nie satysfakcjonowało Heidi Klum. Modelka próbowała swoich sił także jako projektantka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Wszystkie projekty, których się podejmowała, okazywały się sukcesem. Teraz w świat mody i show-biznesu, który poznała od podszewki, wprowadza swoją 16-letnią córkę, Leni.

16-letnia Leni Klum debiutuje u boku matki na okładce niemieckiego "Vogue'a"

Leni Klum, czyli Helene Boshoven Samuel, bo tak naprawdę nazywa się córka modelki, jest owocem związku Heidi z Flavio Briatore - włoskim przedsiębiorcą, byłym dyrektorem Renault w Formule 1 oraz współwłaścicielem angielskiego klubu Queens Park Rangers. Niestety, krótko po narodzinach dziewczyny, Włoch zniknął z życia modelki i nie angażował się w wychowanie córki. Klum złamane serce leczyła w ramionach amerykańskiego piosenkarza Seala i w wielu wywiadach mówiła, że to właśnie on jest prawdziwym ojcem jej pierworodnej córki. Wspólnie podjęli decyzję o trzymaniu dzieci z dala od mediów. 

Etap izolowania dzieci od show-biznesu jednak mają już za sobą. Na styczniowej okładce niemieckiego "Vogue'a" pojawiła się najstarsza córka Heidi Klum, Leni, w towarzystwie swojej mamy. Obie pozują w szerokich spodniach garniturowych i marynarkach oraz... boso! 

Jestem z ciebie szalenie dumna. I nie dlatego, że sama postanowiłaś iść tą drogą. Jestem przekonana, że ci się powiedzie. Nie jesteś małą wersją mnie. I cieszę się, że wreszcie możesz pokazać światu, kim naprawdę jesteś. "Vogue" to najlepszy start w karierze, jaki można sobie wymarzyć. O ile trudno mi przychodzi wypuszczenie ciebie w świat, zrobię wszystko, byś była szczęśliwa i spełniała swoje marzenia. Jestem dumna, że mogę nazywać się twoją matką - czytamy na instagramowym profilu dumnej mamy.

Okładce towarzyszył wywiad, w którym Heidi Klum wyznała, że jej zdaniem, to jest idealny czas dla jej córki na rozpoczęcie przygody z modelingiem:

Ona jest teraz w odpowiednim wieku. Zawsze myślałam, że jest za młoda. Zwykle też staraliśmy się trzymać dzieci z dala od mediów. Ale teraz jeździ samochodem, ma 16 lat, więc pomyślałam, że jeśli może prowadzić, to równie dobrze może zająć się modelingiem, jeśli chce.

Zdjęcie okładkowe wywołało falę pozytywnych komentarzy. Wspólne zdjęcie Heidi i Leni polubiła nawet Sharon Stone. 

Sami zobaczcie. Udany debiut?

 

Heidi i Leni KlumHeidi i Leni Klum instagram.com/voguegermany/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.