Heidi Klum na przygotowaniach do sesji zdjęciowej. Zachowują dystans w dość oryginalny sposób. "Genialne"

Heidi Klum wróciła do pracy. Podczas sesji zdjęciowej jednak musi zachować zalecane środki bezpieczeństwa. Pokazała zdjęcie z planu.

Heidi Klum chyba nigdy podczas swojej kariery nie spodziewała się, że przyjdzie jej pracować w tak ekstremalnych warunkach. Choć modelką jest od niemal 30 lat, tego, co teraz, nigdy nie doświadczyła. Wszystko przez panującą na świecie pandemię koronowirusa, która sprawiła, że musimy przestrzegać określonych zasad bezpieczeństwa. Obowiązują one także na planie sesji zdjęciowych.

Zobacz wideo Heidi Klum i Tom Kaulitz są małżeństwem

Heidi Klum na planie zdjęciowym w czasie koronawirusa

Heidi udostępniła na Instagramie fotografię, na której została uwieczniona podczas przygotowań. Jej włosami zajmuje się fryzjer. Choć modelka jest ubrana w bieliznę i rajstopy, to jednak na twarzy ma maseczkę. Nieco gorzej ma stylista fryzur. Kobieta również ma maseczkę, a poza tym założyła rękawiczki. Jednak najciekawszy jest sposób, w jaki pilnuje określonego odstępu od Heidi. Założyła na siebie... parasol. Wycięła jednak w nim dziury na ręce.

Skarbeńku, znaleźliśmy sposób. Dystans społeczny zachowany! - poinformowała Klum na Instagramie.
 

Internauci są rozbawieni ich sposobem, jednak uważają, że pomysł jest genialny. Przy okazji zachwycają się figurą modelki, która choć skończyła 46 lat, wygląda bosko.

To zdjęcie jest najlepszym, co dzisiaj zobaczyłam.
Genialny sposób, dobre rozwiązanie dla wszystkich.
Heidi, wyglądasz obłędnie. Co za forma - piszą.

Musimy się zgodzić, że Klum wygląda fantastycznie. Jak dba o siebie? Modelka przede wszystkim pije dużo wody, która nawadnia organizm. Ćwiczy cztery razy w tygodniu, a węglowodany zastąpiła warzywami i owocami.