Dorota Szelągowska o relacji z mamą, Katarzyną Grocholą. Rzadko się widują. "Jest bardzo różnie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dorota Szelągowska zdradziła w rozmowie z Plotkiem, jakie ma kontakty z mamą, Katarzyną Grocholą. Przyznała, że łączy je specyficzna relacja, ale mama jest jej najbliższą osobą na świecie.

Dorota Szelągowska niechętnie komentuje doniesienia na temat życia prywatnego. Mimo że jest jedną z najpopularniejszych projektantek wnętrz w Polsce, w mediach społecznościowych skupia się przede wszystkim na swojej pracy. Dziennikarka wyznała, że z byłym już mężem rozstała się ponad półtora roku temu i pandemię spędzała w samotności. Rozpad związku w tygodniku "Na Żywo" skomentowała Katarzyna Grochola. Teraz sama Dorota wyjawiła, jak wyglądają jej kontakty z mamą

Zobacz wideo Dorota Szelągowska o relacji z mamą. Nie widują się zbyt często

Dorota Szelągowska opowiedziała o relacji z mamą 

Dorota Szelągowska do tej pory nie miała szczęścia w miłości, jednak nie ma zamiaru afiszować się swoim życiem prywatnym. Ostatni związek dziennikarka trzymała z dala od blasku fleszy. Nie publikowała romantycznych zdjęć z mężem, ani nie pojawiała się z nim na ściankach. Mimo to relacja nie przetrwała. Katarzyna Grochola pytana o życie uczuciowe córki, nie miała zamiaru zdradzać szczegółów. Wyznała jedynie, że Dorota zawsze może na nią liczyć. 

Nie jest tajemnicą, że Dorota ma dobre kontakty z mamą. Współpracowały razem przy pisaniu książki. W rozmowie z nami Szelągowska przyznała, że bardzo dobrze zna swoją rodzicielkę. Na pytanie, jak reaguje, gdy w mediach jej mama zabiera głos i udziela komentarza na temat jej życia prywatnego, odpowiedziała: 

Mama prawie w ogóle nie komentuje mojego życia prywatnego. Moja mama jest absolutnie odrębną osobą i też jest tak, że znam ją dobrze, wiem, co potrafi powiedzieć, jak potrafi powiedzieć, ale nie reaguje chyba. Ja się nie porozumiewam z moją mamą przez media. Mamy ze sobą swoją własną relację - zaczęła dziennikarka.

Dorota Szelągowska i Katarzyna GrocholaDorota Szelągowska i Katarzyna Grochola Fot. Dorota Szelągowska - Instagram

Katarzyna Grochola w jednym z wywiadów przyznała, że cieszy się z tego, jaką relację ma z córką. Dorota Szelągowska nie ukrywała, że z powodu pandemii rzadko się spotykają, ale rodzicielka jest dla niej najbliższą osobą na świecie. 

Moja mama zawsze jest moją mamą. Mamy dojrzałe relacje dwóch dorosłych kobiet, mających swoje życia, swoje pragnienia. Wydaje mi się, że to jest dobra, fajna, ciepła relacja. COVID sprawił, że się nie widywałyśmy przez wiele miesięcy. Staramy się raz w miesiącu wygospodarować dla siebie czas, ale to też jest bardzo różnie. Obie pracujemy, natomiast to dla mnie najbliższa mi osoba na świecie i zawsze będzie. Nie musimy sobie tego mówić przez media, możemy to sobie mówić telefonicznie - dodała dziennikarka.

Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała Dorota Szelągowska! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.