Marta Kaczyńska uczciła 79. urodziny zmarłej mamy. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie. "Bardzo jej brakuje w tych trudnych czasach"

21 sierpnia 2021 roku Maria Kaczyńska skończyłaby 79 lat. Z tej okazji Marta Kaczyńska uczciła pamięć o mamie publikując wyjątkowe zdjęcie.

Jedenaście lat temu Marta Kaczyńska straciła rodziców, Lecha i Marię Kaczyńskich, w katastrofie lotniczej samolotu Tu-154. Od tamtego momentu córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej dba o to, aby pamięć o jej rodzicach nie zniknęła. Regularnie odwiedza ich grób na Wawelu, a co jakiś czas publikuje w social mediach zdjęcia, które upamiętniają Lecha i Marię Kaczyńskich. Teraz, z okazji urodzin mamy, również podzieliła się z internautami wyjątkową fotografią.

Zobacz wideo Strajk Kobiet w Warszawie. Kordon policji przy pomniku smoleńskim

Marta Kaczyńska uczciła urodziny zmarłej mamy

21 sierpnia 2021 Maria Kaczyńska skończyłaby 79 lat. Tego dnia Marta Kaczyńska opublikowała na swoim profilu na Facebooku wspomnienie sprzed sześciu lat. Wtedy córka zmarłej w tragicznym wypadku pierwszej damy pokazała zdjęcie ukochanej mamy z młodości. Na fotografii w kolorach sepii od razu dostrzegamy podobieństwo Marty do mamy. Maria pozuje z uśmiechem na twarzy. Włosy ma spięte w wysokiego kucyk. Kaczyńska opatrzyła wtedy wpis krótki opisem. W sobotę opublikowała go ponownie.

Dziś urodziny mojej mamy.

Post poruszył internautów. Wzruszeni wspominają jaką wspaniałą kobietą była Maria Kaczyńska.

Pani Mario, jest pani zawsze w mej pamięci jako matka, żona, człowiek i pierwsza dama.
Wzór do naśladowania. Była pełna pokory i miłości. Ciepła kobieta zawsze bliska memu sercu. Kobieta anioł. Do zobaczenia, pani Mario, w niebie.
Cudowna, wspaniała kobieta. Miałem ten zaszczyt poznania pani Marii osobiście. Bardzo jej brakuje w tych trudnych czasach.

Nie da się ukryć, że wpis opublikowany przez Martę Kaczyńska chwyta za serce.

Więcej o:
Copyright © Agora SA