Ewa Farna zaskakuje na koncercie w Sopocie. Nagle zza kulis wyszły trzy kobiety z hasłami na koszulkach. To był ważny przekaz

Ewa Farna niespodziewanie podczas tegorocznego występu na Top of the Top Sopot Festival zaprosiła na scenę trzy kobiety. Chciała zwrócić uwagę na pewien problem.

Ewa Farna podczas Top of the Top Sopot Festival wykonała utwór "Ciało". Wcześniej jednak zorganizowała specjalną akcję z udziałem trzech kobiet. Chciała pokazać, że każdy z nas jest inny.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Dawid Kwiatkowski, Roxie Węgiel, Grzegorz HyżyTop of the Top Sopot Festival 2021. Wiemy kto wygrał Bursztynowego Słowika

Top of the Top Sopot Festival. Ewa Farna promuje ciałopozytywność

Ewa Farna w maju wypuściła utwór "Ciało", który oczywiście znalazł się w repertuarze podczas Top of the Top Sopot Festival 2021. Wokalistka od kilku miesięcy promuje ruch ciałopozytywny - z bagażem doświadczeń oraz większą świadomością na temat własnego wyglądu apeluje, by kochać się takimi, jakimi jesteśmy. Teraz zorganizowała specjalną akcję, która jeszcze bardziej pozwala skupić się na problemie. Zdecydowała się zrobić to podczas scenicznego występu, gdzie na żywo i przed telewizorami oglądały ją tysiące widzów.

Ewa FarnaEwa Farna instagram

Zaprosiła na scenę trzy kobiety - pierwsza z nich urodziła trójkę dzieci, druga całe życie słyszała od innych, że jest "patyczakiem", a trzecia jest osobą z niepełnosprawnością. Zaczęła wyliczać, z czym się musiały zmagać w swoim codziennym życiu. Każda z nich była ubrana w koszulkę z hasłem wspierającym ciałopozytywność. Sama Ewa Farna wystąpiła w płaszczu, na którego plecach było wypisane "Ciało, ciało, ciało".

Słuchajcie, każdy z nas jest inny i to jest pięknie. Może to jest moment, żeby zaśpiewać dla swojego ciała - powiedziała.

Później płynnie przeszła do wykonywania "Ciała".

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny zakończył występ w Sopocie wielkim apelem

Farna udowodniła, że podczas zabaw i żartów na scenie, można swój czas również wykorzystać w inny sposób i zwrócić uwagę na ważny problem. Gratulujemy pomysłu!

Zobacz też: Top of the Top Sopot Festival 2021. Paulina Krupińska i Gabi Drzewiecka nie popisały się stylizacjami na scenie

Więcej o: