Christina Aguilera pokazała córkę. Właśnie skończyła siedem lat. Fani: Ona jest twoim bliźniakiem

Christina Aguilera świętowała siódme urodziny swojej córki, Summer Rain. Gwiazda z tej okazji wrzuciła na Instagram serię zdjęć z pociechą, a fani zachwycili się uderzającym podobieństwem dziewczynki do mamy.

Christina Aguilera jeszcze 15 lat temu była na szczycie popularności, a jej piosenki mogliśmy usłyszeć prawie na każdym kroku. Gwiazda świadomie zrezygnowała z pościgu za popularnością i choć wciąż koncertuje oraz wydaje nową muzykę, to wielokrotnie podkreśla w wywiadach, że obecnie to rodzina jest dla niej priorytetem. Artystka jest dumną mamą dwojga dzieci - syna Maxa (13 lat) oraz córki Summer Rain (siedem lat). Młodsza pociecha świętowała w połowie sierpnia urodziny i właśnie z tej okazji autorka hitu "Beautiful" uczciła jej przyjście na świat za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Zobacz wideo Dzięki "Klubowi Myszki Miki" mogliśmy zobaczyć tańczącego Ryana Goslinga [Popkultura Extra]

MadonnaMadonna na rodzinnym zdjęciu z sześciorgiem dzieci. To rzadki widok

Christina Aguilera pokazała siedmioletnią córkę

Aguilera wrzuciła serie zdjęć z siedmioletnią córką, które podpisała wzruszającymi życzeniami dla Summer Rain:

Przez tydzień świętujemy urodziny Summer Rain, a cały miesiąc energią zodiakalnego lwa. Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin moja słodka, kochana, zabawna, kreatywna, mądra i energiczna duszyczko... Czas szybko leci, ale każdego roku jestem coraz bardziej świadoma, na jak pięknego człowieka wyrastasz. (...) Mama bardzo cię kocha.
 

W komentarzach pod postem nie brak wpisów fanów dołączających się do życzeń dla siedmiolatki. 

Wszystkiego najlepszego, mała piękność!
Jest piękna, zupełnie jak jej mama. Sto lat!

Jeden z obserwatorów zauważył także niesamowite podobieństwo córki do mamy, żartując, że wyglądają niemal jak rodzeństwo.

Ona jest twoim bliźniakiem.

Spot PolsatuJesienny spot ramówkowy Polsatu, a w nim ponad 100 gwiazd. Stacja nie oszczędzała

Zawodowo Christina pracuje jednocześnie nad dwoma albumami - w języku hiszpańskim i angielskim. Jej ostatnia płyta "Liberation", z której pochodzi utwór "Fall In Line" nagrany z Demi Lovato, ukazała się w 2018 roku.

 

Widzicie podobieństwo między Aguilerą, a jej córką?

Więcej o: