Rosyjski influencer przywiązał swoją partnerkę do dachu samochodu. Przejechał pół miasta i transmitował to w sieci!

Kolejna afera z udziałem rosyjskich influencerów. Tym razem mężczyzna przywiązał swoją partnerkę do dachu bentleya i podróżował ulicami Moskwy.

Kilka dni temu rosyjski influencer Sergey Kosenko udostępnił na swoim Instagramie szokujący film. Postanowił zakneblować swoją partnerkę, przywiązać ją do dachu samochodu i w ten sposób podróżować ulicami Moskwy. Całość relacjonował podczas transmisji na żywo. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wylecą z kraju przez PiS?

Rosyjski influencer zszokował internet

Rosyjski influencer nazwał całą sytuację "testem na zaufanie". Wraz ze swoją partnerką co jakiś czas wykonują zadania, które mają sprawdzić "jakość" i trwałość ich związku. Tym razem postawili na coś bardzo ryzykownego. Sergey Kosenko postanowił zakneblować swoją partnerkę, przywiązać ją do dachu bentleya i złączyć ich ręce kajdankami. Następnie wyruszył w podróż ulicami Moskwy z kobietą znajdującą się na dachu pojazdu!

Warto zaznaczyć, że influencer w tej sytuacji nie mógł mieć pełnej kontroli nad pojazdem. Jak podaje rosyjski portal life.ru, samochód nawet nie należał do mężczyzny. Jak się okazało, Sergey ma 68 nieopłaconych mandatów. Za zaistniałą sytuację Kosenko otrzymał jedynie karę o wysokości 750 rubli, co w przeliczeniu na polskie złotówki wynosi około 40 złotych!

W swoim poście na Instagramie Sergey Kosenko przeprosił za całą sytuację. Napisał, że dla niego i partnerki najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego... należy pamiętać o zapinaniu pasów. No cóż - można się sprzeczać, czy jazda środkiem miasta na dachu samochodu na pewno jest bezpieczna. 

To nie była pierwsza niebezpieczna sytuacja wśród rosyjskich influencerów

W grudniu ubiegłego roku internet obiegła informacja o tym, że pewien rosyjski patostreamer pozostawił swoją ciężarną partnerkę zamkniętą na balkonie. Kobieta spędziła tam dużo czasu. W końcu Stas Reeflay postanowił wpuścić ją do domu. Niestety, okazało się, że ciężarna leżała na mrozie w całkowitym bezruchu. Mężczyzna zawiadomił pogotowie, nie kończąc przy tym transmisji! Sytuacja skończyła się śmiercią kobiety, a zachowanie mężczyzny wywołało ogromne oburzenie wśród internautów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.