Oliwia Bieniuk na zdjęciu z planu filmowego. Uwagę zwraca jej tatuaż. Jest niewielki i nawiązuje do Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z planu filmowego, a przy okazji pochwaliła się tatuażem, który ma na żebrach. To nawiązanie do Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk kolejny raz zagrała w filmie. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej nie ukrywa, że chce sprawdzić się w aktorstwie, więc nic dziwnego, że pochwaliła się nową rolą. Przy okazji udostępniła zdjęcia z planu. Uwagę zwraca tatuaż 18-latki. Nawiązuje do jej nieżyjącej matki.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Oliwia Bieniuk ma tatuaż nawiązujący do Anny Przybylskiej

O Oliwii Bieniuk jest głośno już od dłuższego czasu i wygląda na to, że nastolatka ma szansę podbić show-biznes. Oliwia angażuje się w coraz więcej projektów, ma na swoim koncie kilka sesji zdjęciowych, a niebawem czeka ją nowe wyzwanie. Jesienią zobaczymy ją w "Tańcu z Gwiazdami", do którego już zaczęły się przygotowania.

Bieniuk nie ukrywa, że chce też spróbować swoich sił w aktorstwie i ma nadzieję, że w przyszłości uda jej się dostać do szkoły aktorskiej, jednak na razie nie ma w planach kontynuowania nauki na studiach. Teraz chce się skupić na przygotowaniach do tanecznego show. Okazuje się, że znalazła jednak czas na pracę na planie filmu u Reżysera Życia. To nie pierwszy raz, kiedy wystąpi w jego produkcji. Oliwia już w ubiegłym roku wzięła udział w jego projekcie i wystąpiła w krótkometrażowym filmie. Był to jej debiut aktorski.

Pozdrawiamy z planu. Scenę w wodzie uważam za udaną! - napisała Oliwia.

Na zdjęciach z planu, na których pozuje z Wiktorią Gąsiewską, można zauważyć, że na jej ciele pojawił się tatuaż. Na żebrach z lewej strony znalazła się data 26.12.1978, czyli dzień, w którym na świat przyszła matka Oliwii, Anna Przybylska. Wcześniej nie było widać tego tatuażu, więc albo jest to coś nowego, albo Oliwia dotychczas nie chciała się nim chwalić.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.