Halina Mlynkova na spacerze z najmłodszym synem. "Cudowny czas"

Halina Mlynkova pokazała zdjęcie z przechadzki. Towarzyszył jej najmłodszy syn. Interanutów zachwyciła stylowa fotografia.

Halina Mlynkova niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Syn jest owocem jej związku z Marcinem Kindlą i urodził się pod koniec czerwca. Artystka chętnie dzieli się szczęściem w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Olga Kalicka pójdzie w ślady Joanny Krupy i będzie prowadzać syna na szelkach?

Halina Mlynkova na spacerze z synkiem

Ostatnio wokalistka opublikowała zdjęcie ze spaceru z synkiem. Fotografia utrzymana jest w czarno-białych kolorach. Twarz dziecka oczywiście jest niewidoczna - niemowlę, które spoczywa w wózku, okryte jest woalką.

Każdy spacer jest chwilą zapomnienia #cudownyczas - czytamy w opisie.
 

Internautów zachwycił ten stonowany kadr - pod postem pojawiło się wiele serdecznych komentarzy. Fani piosenkarki podkreślali, że w pierwszych miesiącach życia dziecka, buduje się z nim bliskość oraz więź.

Piękne chwile, te zapomnienia również.
Cudowny czas, bycie mamą to piękna sprawa! Pozdrawiamy.
Tak, właśnie takie chwile budują więź na całe życie. Wszystkiego, co najlepsze dla waszej rodzinki - czytamy pod postem.

Pojawiły się również głosy od mniej zadowolonych obserwatorów, którym nie spodobała się kolorystyka, w której utrzymana jest fotografia.

Cudownie, tylko czemu te zdjęcia ciągle czarno-białe, Halineczko? Wiem, że trend ale może jednak trochę koloru? Przepraszam.

Ciąża Haliny Mlynkovej była dla wielu zaskoczeniem

Halina Mlynkova informację o ciąży ogłosiła w programie "Pytanie na śniadanie". Nowina ta była zaskoczeniem dla fanów artystki. Partnerka Marcina Kindli nie relacjonowała ciąży w mediach społecznościowych, ale po narodzinach syna dodała na Instagramie wzruszający post, do którego dołączyła zdjęcia stóp małego Leo.

Jak podoba wam się zdjęcie artystki z synkiem? Elegancja i klasa?

Więcej o: