Halina Mlynkova jest w ciąży. Radosną nowiną pochwaliła się w "Pytaniu na śniadanie"

Halina Mlynkova niedługo po raz drugi zostanie mamą. Ojcem dziecka jest jej nowy partner, Marcin Kindla.

Halina Mlynkova pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Artystka zaskoczyła widzów i fanów wyznaniem, że wraz ze swoim partnerem Marcinem Kindlą spodziewa się drugiego dziecka.

Przeczytaj też: Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się po pięciu latach małżeństwa! "Decyzja zapadła na początku roku" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Izabela Janachowska kompletuje wyprawkę dla dziecka

Przeczytaj także: Partner Haliny Mlynkovej miał wypadek samochodowy. Pokazał zdjęcia zgniecionego auta: Było ciężko

Halina Mlynkova jest w drugiej ciąży

Wokalistka ma 17-letniego syna Piotra, który niedługo doczeka się rodzeństwa. 

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku - powiedziała Halina Mlynkova.

Polecamy również: Halina Mlynkova przeżyła chwile grozy podczas porodu syna: Skończyło się ratowaniem życia jego i mojego

Od kilku miesięcy Halina Mlynkova jest związana z Marcinem Kindlą, wokalistą. Wcześniej była żoną Łukasza Nowickiego. Para wzięła ślub w 2003 roku i rok później doczekała się syna Piotra. Związek Haliny i Łukasza nie przetrwał. Wzięli rozwód w 2012 roku. W 2015 roku artystka ponownie wyszła za mąż. Tym razem jej wybrankiem był o 17 lat starszy czeski producent muzyczny, Leszek Wronka. Po ślubie para wraz z synem Haliny z pierwszego małżeństwa zamieszkała w Pradze. Po pięciu latach Halina Mlynkova ogłosiła, że wraca do Polski. Rozstała się z mężem i znalazła szczęście u boku Marcina Kindla.

Przeczytaj także: Halina Mlynkova wspomina dziadka i publikuje zdjęcie z młodości. Nie zabrakło aluzji do protestów. "Szanował kobiety"

Więcej o:
Copyright © Agora SA