Halina Mlynkova urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka. Zdradziła też płeć oraz imię. "Lecą mi łzy ze szczęścia"

Halina Mlynkova szczęśliwą nowiną podzieliła się na Instagramie. Piosenkarka nie kryje wzruszenia.

Kilka miesięcy temu Halina Mlynkova zaskoczyła swoich fanów wieścią o ciąży, a zrobiła to podczas wywiadu w "Pytanie na śniadanie". Piosenkarka nie relacjonowała przebiegu ciąży w mediach społecznościowych, jednak gdy tylko nadeszło szczęśliwe rozwiązanie, szybko się tym pochwaliła na Instagramie. Piosenkarka jest przeszczęśliwa.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Halina Mlynkova urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka. Zdradziła też płeć oraz imię

Halina Mlynkova zamieściła pierwsze zdjęcie maleństwa. Zdradziła również płeć niemowlaka oraz imię. Nie obyło się również bez wzruszającego, pełnego wdzięczności pod adresem lekarza oraz położnych wpisu.

Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr. Kuźlika przyszedł na świat LEO. Jeszcze, teraz kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za dziewięć miesięcy opieki nad maluchem dr. Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny, za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema - czytamy pod postem piosenkarki.
 

W komentarzach aż roi się od komplementów i miłych życzeń, do których oczywiście również się przyłączamy.

Marta Warchoł z partnerkąDziennikarka TVN na zdjęciu z dziewczyną. Jej partnerka też pracuje w "Faktach"

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez wystąpi na weselu przyjaciela Victora Orbana. Internauci tworzą memy, bo jej nazwisko tłumaczy się na węgierski

Więcej o: