Vito Bambino nie wystąpi na Fryderykach. Artysta ma kłopoty zdrowotne. Zamieścił w sieci niepokojące nagranie

Vito Bambino jest jednym z artystów nominowanych do Fryderyków, polskich nagród branży muzycznej. Niestety muzyk nie wystąpi na tegorocznej gali. Fali zaniepokojeni.

Vito Bambino opublikował na Instagramie niepokojące wideo. Artysta jest na nim podłączony do kroplówki. 

Zobacz wideo Vito Bambino nie wystąpi na Fryderykach. "Ciało daje mi znać, że muszę odpocząć"

Vito Bambino nie wystąpi na Fryderykach

Vito Bambino z formacji Bitamina nie wystąpi podczas dzisiejszej gali Fryderyków. Zamieścił w sieci filmik, w którym wyjaśnia swoją nieobecność. Podpięty do kroplówki muzyk tłumaczy fanom:

Aby rozwiać możliwy niepokój u was, to wszystko jest ok. Po prostu ciało trochę daje mi znać, że ten sezon jest mocno napchany terminami i że trzeba odpocząć.

Nie tylko na Fryderykach nie zobaczymy Vito. Nie pojawi się na planowanym koncercie w Lublinie. Fani pytają co z Męskim Graniem. Muzyk zapewnia jednak, że odpoczywa, by być w Krakowie na Męskim Graniu i dać z siebie wszystko. Vito Bambino jest w składzie tegorocznej trasy Męskie Granie Orkiestra, razem z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło wykonuje hymn trasy "I ciebie też, bardzo".

Mateusz Dopieralski, bo to prawdziwe imię i nazwisko Vito, został nominowany do Fryderyków za album "Poczekalnia" w kategorii album roku POP alternatywny. Będzie rywalizował o nagrodę z Arturem Rojkiem nominowanym za album "Kundel", Hanią Rani za "Home", Kasią Lins za "Moja wina" oraz Krzysztofem Zalewskim za "Zabawę".

Vito Bambino ma także szansę na Fryderyka za najlepsze wykonanie. Do nagrody nominowano utwór Pauliny Przybysz & Rita Pax feat. Vito Bambino & Wojciech Waglewski - "Oni zaraz przyjdą tu (Tribute to Breakout)".

Przypomnijmy, że Męskie Granie w tym roku wraca po rocznej przerwie. Fanów czeka osiem koncertów w czterech miastach: 

  • 6 i 7 sierpnia w Krakowie
  • 13 i 14 sierpnia w Warszawie
  • 20 i 21 sierpnia w Poznaniu
  • 27 i 28 sierpnia w Żywcu.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.