Marzena Rogalska w żałobie. Odeszła jej bliska osoba. "Nie przypuszczałam, że będzie to nasza ostatnia rozmowa"

Marzena Rogalska nie może pogodzić się ze śmiercią swojej przyjaciółki, Joanny Belon. 4 sierpnia zamieściła wzruszające pożegnanie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Marzena Rogalska pożegnała we wzruszającym wpisie przyjaciółkę, Joannę Belon. Wspomniała ich podróż po Stanach Zjednoczonych, coroczne wspólne spędzanie Sylwestra. Od jakiegoś czasu panie się nie widziały, bo Joanna przebywała w Chicago. Niecały miesiąc temu udało jej się wrócić do Polski, jednak w środę Marzena Rogalska napisała, że Belon nie żyje.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Premiera filmu 'Żużel'Gwiazdy na premierze "Żużla". Marzena Rogalska buty zostawiła na wieczór w domu?

Marzena Rogalska żegna przyjaciółkę. Kim była Joanna Belon?

Marzena Rogalska, w długim i nostalgicznym wpisie na Instagramie, opisuje najpiękniejsze wspomnienia z Joanną Belon, żoną Wojciecha Belona, założyciela zespołu Wolna Grupa Bukowina, który zmarł w 1985 roku. Podróże po Stanach, wspólne spędzanie pierwszego miesiąca roku. 

Joasiu, czuję się wyróżniona i obdarowana przyjaźnią z tobą. To nasze zdjęcie z twojej ukochanej plaży na Florydzie… Ten biały piasek to cudo, powtarzałaś. Spójrz, jakie byłyśmy szczęśliwe.
 

Dziennikarka poznała przyjaciółkę w pociągu podczas wypadu do Krakowa, Marzena za każdym razem odwiedzała Joannę, która zawsze chętnie witała u siebie gości.

I tak się zaczęła nasza przyjaźń. W Krakowie, ilekroć przechodziłam ulicą Józefa, za każdym razem robiłam sobie zdjęcie pod kamienicą, w której mieszkałaś i wysyłałam ci taką pocztówkę. Twój dom był zawsze otwarty, gościnny i pełen dobra, bo taka byłaś ty… Iluż ja wspaniałych ludzi poznałam przy twoim stole!

Joanna na początku lat dwutysięcznych wyjechała do USA i mieszkała w Chicago. Kilka lat temu zachorowała na raka. Niedawno, po latach na emigracji, kobieta wróciła do rodzinnego Krakowa.

Nie minął miesiąc, odkąd wróciłaś do Polski. Patrzyłaś na Kraków z takim zachwytem. Planowałyśmy najwyżej dzień lub dwa do przodu, ale jednak miałyśmy plany. (...) Pierwszego dnia z Werony dzwoniliśmy do ciebie - halo, tu Werona przesyła miłość! Nie przypuszczałam, że będzie to nasza ostatnia rozmowa…

Piotr Kraśko, Marzena RogalskaPiotr Kraśko pierwszy raz skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Marzena Rogalska na końcu wpisu dodała fragment utworu "Kołysanka dla Joanny", którą stworzył mąż przyjaciółki. 

Zobacz też: Tomasz Kammel pierwszy raz o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP. Przy okazji zachwycił się Izabellą Krzan. "Jest kapitalnie"

Więcej o: