Książę George ma osiem lat, a już będzie wyprowadzał się z domu rodziców? "Trwają rozmowy"

Jak donoszą brytyjskie media, książę William i księżna Kate rozważają posłanie najstarszego syna do szkoły z internatem. Książę George musiałby na dobre wyprowadzić się z rodzinnego domu.

Książę George jest najstarszym dzieckiem księcia Williama i księżnej Kate. Ośmiolatek zajmuje trzecie miejsce w kolejce do objęcia tronu Zjednoczonego Królestwa. Nic więc dziwnego, że jest oczkiem w głowie całego brytyjskiego dworu i już teraz jest przygotowywany do przyszłej roli króla. Edukacja jest jednym z ważniejszych elementów i to właśnie ona może sprawić, że ośmiolatek będzie musiał wyprowadzić się od rodziców.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Książę George ma osiem lat a już będzie wyprowadzał się z domu rodziców

Książę George jest uczniem szkoły Thomas's Battersea w południowym Londynie. Do tej samej placówki uczęszcza również jego młodszą siostra Charlotte. Niedawno brytyjska prasa poinformowała, że książę William i księżna Kate zastanawiają się nad wysłaniem syna do szkoły z internatem. Tej samej, do której uczęszczał jego ojciec, również w wieku ośmiu lat. Gdyby tak się stało, książę George musiałby na dobre wyprowadzić się z Pałacu Kensington.

książę GeorgeKsiążę George to bezczelny szyderca. Tak Amerykanie przedstawiają go w kreskówce

Jak informuje Daily Mail rodzice przyszłego następcy tronu rozpoczęli już rozmowy na temat zmiany szkoły dla syna, a także jego przeprowadzki do hrabstwa Berkshire.

Nic nie zostało jeszcze postanowione. Oczywiście Kate i William mogliby zdecydować się na zatrzymanie dzieci w Thomas's Bateresa, ale niedawno odwiedzili szkoły w rejonie Berkshire, o czym mówi wiele osób. Pytali o placówkę w Berkshire dla swoich dzieci, a także o pobliskie domy. Trwają rozmowy - zdradza informator Daily Mail.

Od dłuższego czasu mówi się również o tym, że książę William i księżna Kate również planują opuścić Londyn. Pałac Kensington miałby pozostać ich oficjalną rezydencją, jednak na co dzień mieliby zamieszkać z dala od stolicy, bliżej dzieci.

Meghan Markle dostała urodzinowe życzenia od księżnej Kate i księcia WilliamaMeghan dostała życzenia urodzinowe od Kate i Williama. Chcą zakończyć wojnę?

ZOBACZ TEŻ: Książę George co roku otrzymuje na urodziny nietypowe prezenty od swojej matki chrzestnej. To pomysł księżnej Diany

Więcej o: