Dagmara Kaźmierska nie powstrzymała się od komentarza na temat Henia Majdana. Rozenek odpowiedziała i... przywołała Radosława

Dagmara Kaźmierska jest zachwycona najmłodszym synem Małgorzaty Rozenek. Tylko zobaczcie jej komentarz na temat chłopca.

Dagmara Kaźmierska skomentowała jedno ze zdjęć, na których Małgorzata Rozenek pozuje z Radosławem Majdanem i dziećmi. Gwiazda "Królowych życia" rozpływała się nad najmłodszym z synów "Perfekcyjnej". Dumna mama szybko odpowiedziała. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i pierwsze problemy wychowawcze z Henrykiem

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska chwali się egzotycznymi wakacjami i zdjęciem w bikini

Dagmara Kaźmierska o małym Henryku Majdanie 

Na instagramowym koncie Małgorzaty Rozenek nie brak uroczych rodzinnych ujęć, na których "Perfekcyjna" pozuje z mężem, dziećmi, a nawet psami. W ostatnim czasie "gwiazdą" niemal każdego zdjęcia jest najmłodsza pociecha Rozenek. I nic dziwnego, bo małych Henryk jest niezwykle fotogeniczny. Jego mimika i gesty są rozbrajające. Tak było też i tym razem. Rozenek pochwaliła się wszak zdjęciem, na którym Henryk (po wyprawie do Szwecji pieszczotliwe nazywany przez swoich rodziców Svensonem) "próbuje hipnotyzować spojrzeniem".

Kochani, zaczynamy nowy tydzień, więc wysyłamy wam wszystkim całą masę pozytywnej energii. Svenson to nawet próbuje hipnotyzować spojrzeniem - śmiała się.
 

I faktycznie, chłopczyk podbił serca obserwatorów "Perfekcyjnej". O komentarz pokusiła się nawet Dagmara Kaźmierska, która szerszej publiczności znana jest dzięki programowi "Królowe życia".

No, mały jest nie do pobicia - napisała Kaźmierska.

Rozenek szybko odpowiedziała na ten wpis.

Jak to mawia mój mąż, kiedy słyszy komplementy dla Henia, "niedaleko pada jabłko od jabłoni" - żartowała. 

Komentarze na Instagramie Małgorzaty RozenekKomentarze na Instagramie Małgorzaty Rozenek Fot. Instagram/ m_rozenek

Radosław Majdan nie zabrał jednak głosu. A szkoda, bo mogłaby wywiązać się ciekawa dyskusja. 

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska pokazała partnera. Fani jednogłośni. "Klon Jacka", "młodsza wersja"

Więcej o: