Dagmara Kaźmierska chwali się egzotycznymi wakacjami. "Bierzmy ze stołu jak najwięcej". A jak! Jest też zdjęcie w bikini

Dagmara Kaźmierska szaleje na wakacjach z synem. Celebrytka potrafi czerpać z życia garściami.

Dagmara Kaźmierska wyjechała na wakacje z synem Conanem. Celebrytka chętnie chwali się wakacyjnymi kadrami i... przemyśleniami egzystencjalnymi. 

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wyjawia jeden ze swoich sekretów

Dagmara Kaźmierska na wakacjach

O Dagmarze Kaźmierskiej zrobiło się ostatnio bardzo głośno. Wszystko dlatego, że bohaterka formatu "Królowe Życia" pokazała swojego partnera. Teraz Kaźmierska wypoczywa z synem na ekskluzywnych wakacjach w kurorcie Platja de Palma na Majorce. Celebrytka chwali się zdjęciami z wyjazdu (znajdziecie je w naszej galerii, w górnej części artykułu). Uwagę zwraca zwłaszcza to, na którym pozuje w słomkowym kapeluszu i bikini. Trzeba przyznać, że gwiazda stacji TTV może pochwalić się kapitalną sylwetką. 

 

Nie bardziej niż zdjęcie uwagę przykuwa wpis, który Kaźmierska zamieściła pod kadrem. Okazuje się, że celebrytka na wakacjach poczuła ducha Nietzschego i Schopenhauera i myślała nad sensem istnienia. Swoje przemyślenia na temat życia uzupełniła jednak horacjańską sentencją "Carpe diem" ("Chwytaj dzień"). Oto co z tego powstało:

Nie traktuj życia zbyt serio, bo i tak z niego żywy nie wyjdziesz. Buziaki kochani i pamiętajcie, tylko chwilowo tu gościmy, więc bierzmy ze stołu jak najwięcej - radziła.

Jak widać, celebrytka wie, jak korzystać z życia. Posłuchacie jej rad?

ZOBACZ TEŻ: Wakacje skocznego Roberta Lewandowskiego. "Zajął" dzieciom huśtawkę, by pokazać umięśniony brzuch. "Uważaj, bo rozwalisz"

POLECAMY: Andrzej Duda wypoczywa w Juracie. Zdjęcia świetne, ale legendarnego sprzed 6 lat nie pobiją. Pamiętacie fotę z dmuchanym krabem?

Więcej o: