Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Ujawniono datę i koszt wesela. Są szczegóły menu!

Potwierdzają się doniesienia Plotka odnośnie ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Podaliśmy jako pierwsi miejsce ceremonii, teraz "Super Express" wraca z dodatkowymi szczegółami.

Od jakiegoś czasu głośno jest o tym, że Antek Królikowski oświadczył się Joannie Opoździe. Na tym jednak nie koniec, bo do mediów wyciekła informacja, że planują już ślub. Od tego czasu spekulacjom na temat ceremonii nie ma końca. Teraz ujawniono kolejne szczegóły. 

Zobacz wideo Asia Opozda pokazała, jak wyglądały przygotowania do imprezy, na którą poszła z Antkiem Królikowskim

Data ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Jak donosiło kilka dni temu "Party", Joanna Opozda i Antoni Królikowski na początku sierpnia wezmą ślub w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Jednak informator Plotka podał więcej szczegółów i zdradził miejsce imprezy weselnej. 

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń.

Informacje podane przez nas potwierdził "Super Express". Co więcej, tabloid ujawnił też datę ślubu Opozdy i Królikowskiego.

Ślub odbędzie się już w najbliższy weekend w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Natomiast przyjęcie weselne w pałacu w Zdunowie - za Nowym Dworem Mazowieckim.

Magazyn ujawnił też, co prawdopodobnie pojawi się w weselnym menu.

W pałacu serwuje się głównie kuchnię polską i francuską, opartą na mięsiwach. W ofercie jest też szeroki wachlarz słodkości. Oczywiście możliwy jest indywidualny dobór menu, cena zatem za jeden "talerzyk" to min. 400 zł. Alkohole to koszt 110 zł od osoby - do wyboru każdy rodzaj, od piw po mocne trunki. W dodatku można zamówić jeszcze duet smyczkowy, który umili gościom początek imprezy.

Wesele Asi i Antka może kosztować nawet około 200 tys. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z ceremonii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.