Zakochani Maffashion i Sebastian Fabijański na plaży. "Jak on na ciebie patrzy!". A gdzie Bastek? Blogerka tłumaczy

Maffashion i Sebastian Fabijański wyjechali na północ kraju. Zabrali ze sobą syna, którego... nie widać na zdjęciu. Blogerka wytłumaczyła obserwatorowi, co się z nim dzieje. Swoją drogą piękne ujęcie zakochanych ludzi!

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego pięknie się rozwija. Choć zdecydowali się na założenie rodziny bardzo szybko, była to chyba dobra decyzja, bo wydaje się, że posiadanie dziecka jeszcze bardziej scementowało ich relację. Dziś są parą, która od czasu do czasu publikuje wspólne zdjęcia. Tak też stało się ostatnio. Romantyczny kadr znad polskiego morza zachwycił obserwatorów Kuczyńskiej.

Zobacz wideo Maffashion na budowie ogromnego domu

Maffashion i Sebastian Fabijański na romantycznym ujęciu na plaży. Miłość kwitnie, ale gdzie ich syn? Blogerka tłumaczy

W poniedziałek na instagramowym profilu Maffashion pojawiło się jej romantyczne zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim. Rapujący aktor chwyta ją czule za twarz i... chyba ma zamiar obdarować ją buziakiem. Zarówno czarno-biały kadr, jak i ten kolorowy są bardzo piękne, co nie umknęło uwadze internautów. Nic dziwnego, blogerka zostawiła w opisie jedynie jedną emotikonę - kobiety, mężczyzny oraz ich syna na tle domu.

Cudna fotka! Pięknie!
To zdjęcie ma coś w sobie. Uśmiech sam wkradł mi się na usta.
Jak on na ciebie patrzy! - pisali fani.
 

Jeden z obserwatorów postanowił dopytać Kuczyńską, gdzie zapodział się niespełna roczny Bastek. Gwiazda szybko zareagowała.

W tej ogromnej piaskownicy za nami, hehe - odpowiedziała na pytanie, "gdzie jest dzidziulek".

W ostatnim czasie sen z powiek spędzał parze remont wielkiego domu. Wnętrzami nowego lokum blogerka pochwaliła się już na IntstaStories.

ZOBACZ TEŻMaffashion oprowadziła fanów po swoim domu. "Nie mogę się powstrzymać". Jest ogromny! Królują szarości i minimalizm

Więcej o: