Maffashion oprowadziła fanów po swoim domu. "Nie mogę się powstrzymać". Jest ogromny! Królują szarości i minimalizm

Maffashion zrobiła tournée po swoim nowym domu. Choć wnętrze nie jest jeszcze wykończone, to widać wyraźnie, jaki styl w nim dominuje.

Maffashion i Sebastian Fabijański przeprowadzili się już do nowego domu, który kupili w stanie surowym. Co jakiś czas influencerka prezentuje fanom kolejne wnętrza, a tym razem zdecydowała się ich oprowadzić po wszystkich pomieszczeniach. Robią wrażenie!

Maffashion, Nikodem Rozbicki, Czarek JóźwikMaffashion szczerze o swoich byłych. Spotykała się z Fabijańskim, gdy była z Jóźwikiem?

Zobacz wideo Maffashion skrytykowała stylizacje w Dzień Dobry TVN. Teraz stylistka jej odpowiada - ze łzami w oczach

Maffashion oprowadziła fanów po domu. Jeszcze nieskończony, ale stylowy

Najpierw Maffashion pokazała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć fragment salonu. Widać szarą sofę, ściany w odcieniach szarości, czarne meble, szary dywan. Przez ogromne okno wpada światło i rozjaśnia pomieszczenie.

salon Maffashionsalon Maffashion instagram.com/maffashion_official

Fetty Wap, LaurenOd miesiąca mówiono, że nie żyje 4-letnia córka rapera. Matka dziewczynki potwierdza

Potem celebrytka pokazała przedpokój z ogromnym okrągłym lustrem i ścianami w odcieniach czerni oraz szarości. Maffashion zabrała także fanów do kuchni. W której również dominują podobne odcienie. 

Kuchnia jest jeszcze nieskończona. To wszystko jest praktycznie pochowane. Wszystko ładnie zabudowane. Nie ma żadnych gratów - powiedziała.
Tak to jest w nowym domu, że wszystko jest takie clean, wszystko jest czyściutkie. A przyjdzie ten moment, ta pierwsza ryska, pierwsze pęknięcie, pierwsze odłamanie czegoś, to po prostu człowiek widzi to z kilometra, nie może o tym zapomnieć i serducho boli, że to się wydarzyło. To jest nieuniknione, wiadomo, ale zawsze mam problem z nowymi, odświeżonymi pomieszczeniami, że człowiek tak po prostu na wszystko uważa, tak bardzo się pilnuje - dodała.

Następnie Maffashion nagrała sypialnię, dwie łazienki i pokój Bastka. Wszystkie pomieszczenia są bardzo minimalistyczne, dość mroczne.

Pokazuję wam niedokończone pomieszczenia, ale nie mogę się powstrzymać. Jakieś 70 proc. jest skończone - powiedziała.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z domu Maffashion. Podoba się wam?

Więcej o: