Od miesiąca mówiono, że nie żyje 4-letnia córka rapera. Matka dziewczynki potwierdza. "Mówią, że dusze mogą poczuć twoją miłość"

Córka Fetty'ego Wapa, amerykańskiego rapera i piosenkarza, odeszła w wieku zaledwie czterech lat. Wiadomość o śmierci dziewczynki podała jej mama, Turquoise Miami.

Matka Lauren, Turquoise Miami, opublikowała na Instagramie nagrania z udziałem zmarłej córki. Kobieta w opisie poinformowała o śmierci czteroletniej Lauren. Nie podała szczegółów na temat przyczyny tragedii.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją
Oto moja niesamowita, piękna, zabawna, kochająca, utalentowana, inteligentna i twarda księżniczka. (...) Jeśli zobaczysz ten post, (...) powiedz sobie "kocham cię Lauren", ponieważ mówią, że dusze mogą poczuć twoją miłość.
 

Matka dziewczynki umieściła również w opisie swojego profilu prośbę do obserwujących.

Przepraszam, nie będę teraz odpowiadała na wiadomości prywatne.

Córka amerykańskiego rapera nie żyje. Lauren odeszła w wieku czterech lat

Turquoise Miami potwierdziła doniesienia o śmierci córki, które krążyły w sieci od miesiąca. Podczas niedzielnego koncertu w Miami, do tragedii odniósł się także Fetty Wap i skomentował swój występ w mediach społecznościowych.

Tatusiek zagrał to dla ciebie zeszłej nocy, córeczko - napisał w instagramowej relacji.

Jak donosiła matka Lauren, raper nie angażował się w wychowywanie córki, nie płacił również należnych alimentów. Daily Mail przypomniał wypowiedź Turquoise Miami sprzed dwóch lat. Kobieta odgrażała się, że niebawem osobiście skonfrontuje się z byłym partnerem, by wyegzekwować przysługującą jej i córce kwotę.

Mam zamiar zarezerwować ten lot, żebym mogła osobiście zapytać tego c*******a, kiedy planuje zapłacić alimenty na dziecko lub odebrać córkę, bo minęły dwa lata i jestem ciekawa.

Fetty Wap ma sześcioro dzieci z pięcioma różnymi kobietami. 30-letni artysta w sierpniu 2019 roku poślubił modelkę Leandrę Gonzalez, z którą rozwiódł się we wrześniu następnego roku.

Więcej o: