Małgorzata Rozenek w klapkach za prawie trzy tysiące złotych. Drogo? To nic w porównaniu z torebką. Kosztuje fortunę

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w luksusowej stylizacji. Ocieka luksusem.

Małgorzata Rozenek lubi otaczać się drogimi i ekskluzywnymi dodatkami i ubierać się u najlepszych projektantów. Udowadniała to wielokrotnie, pozując na czerwonym dywanie. Celebrytka jednak i na co dzień szaleje z kreacjami. Jakiś czas temu chwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w klapkach wartych 1600 złotych. Tym razem podniosła poprzeczkę i postawiła na dużo droższy model. 

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek znów majstrowała w Photoshopie? "Oj, retusz nie wyszedł"

Zobacz wideo Radosław Majdan zdenerwował Małgorzatę Rozenek. Wyrwała mu telefon z ręki

Małgorzata Rozenek ocieka luksusem

Małgorzata Rozenek i Radosława Majdan wrócili już z wakacji z Włoch. "Perfekcyjna" jednak nadal wspomina chwile spędzone nad Morzem Śródziemnym. Na jej Instagramie pojawiło się wszak zdjęcie z zagranicznych wojaży, na którym oznaczyła pięciogwiazdkowy hotel, w którym zatrzymała się z mężem. Na fotografii widać, jak w towarzystwie swojego najnowszego psa rasy chihuahua, Franceski (celebrytka zabrała suczkę na wakacje), pije kawę. 

Już po kawce? Franceska, jak każda Włoszka, uwielbia dobrą kawę - śmiała się w opisie pod zdjęciem.
 

To, co jednak zwraca uwagę, to stylizacja "Perfekcyjnej". Rozenek postawiła na bardzo krótką sukienkę projektu Elisabetta Franchi. Kreacje uzupełniały klapki i torba od francuskiego dom mody, Dior. Klapki z logiem marki to model "Dway Mule". Za buty trzeba zapłacić 650 euro, czyli w przeliczeniu na złotówki niemal trzy tysiące złotych. To jeszcze nic. O wiele droższa jej torebka Małgosi. Ta na oficjalnej stronie Diora (wraz z ozdobnym paskiem) kosztuje - bagatela - 4180 euro, a więc ponad 19 tysięcy złotych. Warta swojej ceny? 

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Małgorzata Rozenek chodzi w luksusowych stylówkach. Spójrzcie na strój Francescy. Jest to Gucci? Ale czad!

Więcej o: