Monika Richardson z ukochanym na spływie kajakowym. Nie jest zadowolona z tego, jak wyszła na zdjęciu. Fani ją pocieszają

Monika Richardson jest tak szczęśliwa, że niemal każdą chwilę spędza z nowym partnerem, Konradem Wojterkowskim. W ostatnim czasie wybrali się na spływ kajakowy. Dziennikarka na Instagramie zachwyciła się urodą ukochanego.

Monika Richardson (jeszcze niedawno Zamachowska) od kilku tygodni spotyka się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Para poznała się podczas wywiadu dla tygodnika "Wprost" i jak przyznał sam milioner, ich związek szybko się rozwija. Dziennikarka była bardzo ostrożna w komentowaniu nowej relacji, ale w końcu postanowiła pochwalić się swoim szczęściem. 27 czerwca pojawiła się wspólnie z ukochanym na dobroczynnym pokazie dla dzieci "Gwiazdy Dzieciom" i od tamtej pory regularnie wrzuca do sieci zdjęcia z ukochanym. W ostatnim czasie para wybrała się na kajaki, o czym dowiedzieliśmy się z Instagrama Richardson.

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk krytykowana przez inne mamy. "Chcę popełniać własne błędy"

Monika Richardson zachwyca się urodą Konrada Wojterkowskiego

Monika Richardson od czasu, kiedy związała się z Konradem Wojterkowskim, wydaje się być bardzo szczęśliwa. Para spędza ze sobą wiele wolnego czasu - jeszcze niedawno chwaliła się wypadem do znajomych poza Warszawą. Tym razem Monika i Konrad wybrali się razem na spływ kajakowy. Dziennikarka do fotografii zamieściła opis, w którym zachwyciła się urodą swojego ukochanego.

Gdy z was dwojga tylko twój partner wygląda świetnie na jedynym wspólnym zdjęciu...
 

Fani w komentarzach okazali się bardziej łaskawi dla zdjęcia Richardson. Wielu z nich komplementowało urodę dziennikarki.

No pani Monika skromna i surowa wobec siebie, a wygląda zawsze świetnie i miło. Prawdziwość i naturalność jest najciekawsza nie tylko na zdjęciach.
Ależ pani wygląda bardzo dobrze. Jak mawiała cioteczna babcia Maria, chłop to tylko od diabła musi być ładniejszy, a my zawsze najpiękniejsze.

Marcin WronaMarcin Wrona nie został dopuszczony do demonstracji pod Białym Domem

Kibicujecie tej parze?

Więcej o: