Jacek Rozenek odnalazł miłość? U jego boku pojawiła się kobieta. "Nie znam bardziej czarującego faceta"

Wiele wskazuje na to, że Jacek Rozenek odnalazł szczęście u boku nowej kobiety. "Super Express" połączył go z menedżerką gwiazd.

Dwa lata temu w życiu Jacka Rozenka rozegrał się dramat. Przeszedł wtedy udar. Stan aktora był bardzo poważny, a lekarze bali się o jego życie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, choć Rozenek musiał poddać się kosztownej rehabilitacji. Rozpadł się również jego związek z Roksaną Gąską. Obecnie aktor wraca do sprawności, a na Facebooku chwali się np. jazdą na rowerze. Teraz czas na kolejną nowość: według jednego z tabloidów serce gwiazdy jest już zajęte.

Zobacz wideo

Jacek Rozenek ponownie zakochany?

Jacek Rozenek znalazł się na okładce "Super Expressu". Dziennik umieścił tam dwa jego zdjęcia, w tym jedno z uśmiechającą się do obiektywu brunetką. Od razu też w oczy rzucał się napis:

Nowa miłość daje mu siłę.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska pokazała zdjęcia domu

Okazało się, że kobietą jest Monika Dubisz, menedżerka sław, która współpracowała m.in. z Jackiem Borkowskim. Pojawiła się w towarzystwie Rozenka na zdjęciach z Kołczewa umieszczonych przez aktora na jego prywatnym profilu facebookowym. Na jednym z nich wypoczywał wraz z Dubisz nad basenem.

Pozdrawiamy serdecznie z Kołczewa z Moniką i z Buniem (psem - dop. red.) oczywiście. Wspaniałych wakacji. Dużo słońca - pisał.

"Super Express" postanowił dowiedzieć się więcej na temat relacji łączących tę dwójkę.

Omawialiśmy z Jackiem kilka wspólnych projektów. Jestem nim zauroczona… Nie znam bardziej czarującego faceta. Naprawdę… - mówiła dziennikowi o aktorze Monika Dubisz.

Księżna Kate i książę William, Sarah FergusonKsiężna Yorku o braku zaproszenia na ślub Kate i Williama. "Nie byłam godna"

Tymczasem jeszcze kilka miesięcy temu w rozmowie z "Twoim Imperium" aktor nie tylko mówił o dużych kosztach rehabilitacji, lecz także wspomniał o braku chęci do wiązania się z kimkolwiek.

Więcej o: