Córka aktora z serialu "Ekipa" miesiąc po porodzie choruje na koronawirusa Delta. "To bardzo ciężka sytuacja"

Kevin Connolly niecałe dwa miesiące temu powitał na świecie córkę. Aktor nie posiadał się z radości, że został ojcem, jednak jego spokój nie trwał długo. Poinformował, że dziewczynka zaraziła się nowym wariantem koronawirusa.

Kevin Connolly największą sławę zdobył dzięki występom w serialu HBO "Ekipa", gdzie wciela się w Erica Murphy'ego. Mężczyzna niedawno został ojcem. Jak poinformował, zaledwie miesiąc po przyjściu na świat noworodka, u jego córki zdiagnozowano wariant Delta koronawirusa. Aktor zdradził, w jakim stanie jest jego pociecha. 

Zobacz wideo Joanna Racewicz zaszczepiła 13-letniego syna przeciwko COVID-19

Joanna KoroniewskaKoroniewska została ranna. "Techniczny nokaut". Czuła dyskomfort i pieczenie oka

Siedmiotygodniowa córka Kevina Connolly'ego zaraziła się wariantem Delta Covid-19 

Kevin Connolly od 2019 roku związany jest z Zulay Henao, która również jest aktorką. Na początku czerwca poinformowali, że na świecie pojawiła się ich upragniona córka. Aktor na Instagramie wyjawił jej imię i pokazał zdjęcie, na którym ubrana jest w strój sportowy amerykańskiego klubu hokejowego.

Wreszcie przybyła! Kennedy Cruz Connolly gotowa do gry - pisał dumny tata.
 

Spokój świeżo upieczonych rodziców nie trwał jednak długo. Aktor w jednym z odcinków swojego podcastu "Victory the Podcast" wyznał, że chwilę po narodzinach córki zarazili się koronawirusem w wariancie Delta, w tym również siedmiotygodniowa Kennedy. Jej sytuacja jest stabilna, jednak przez jakiś czas miała gorączkę. 

Moja córka ma COVID. To bardzo ciężka sytuacja, gdy twoje dziecko jest chore. Naprawdę nic nie możesz dla niej zrobić. Na szczęście radzi sobie coraz lepiej. W końcu spadła jej gorączka - powiedział.

Aktor nie ukrywał, że dzięki przyjęciu dwóch dawek szczepionki przeciwko COVID-19 przeszedł chorobę w miarę łagodnie i szybko można było opanować objawy. 

Nie mam żadnych wątpliwości, że ta szczepionka mnie uratowała, ponieważ objawy, choć ciężkie, były łatwe do opanowania. Teraz udało mi się przejść chorobę, ale bez preparatu nie byłbym przygotowany na ten wariant koronawirusa - dodał.

Zofia Zborowska reaguje na niekorzystne zdjęcia zrobione przez fotoreporteraZborowska reaguje na niekorzystne zdjęcie, które zrobił jej paparazzi. Porównuje ze swoim

W Polsce trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi. Eksperci podkreślają, że szczepionka jest jedynym sposobem na to, by skutecznie pokonać pandemię, a także uchronić życie i zdrowie swoje oraz swoich najbliższych. W poniższych tekstach przeczytasz o tym, jak powstają szczepionki i dlaczego warto się szczepić.

Jeśli się wahasz, czy szczepić się przeciw COVID-19: fakty, które warto poznać.

Jak powstają szczepionki? Czym są stabilizatory i adiuwanty?

Jak działają szczepionki? Co znajduje się w ich składzie? [PYTANIA I ODPOWIEDZI]

Produkcja, bezpieczeństwo i kontrola jakości szczepionek. Jak to przebiega w praktyce?

Więcej o: