Antek Królikowski przez przypadek na scenie potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą. "Troszkę prywaty"

Plotki o tym, że Antek Królikowski i Joanna Opozda zaręczyli się, krążą w mediach od dawna. Teraz jednak aktor je potwierdził.

Antek Królikowski i Joanna Opozda są zaręczeni, to pewne! Aktor mówił o ukochanej na scenie podczas Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego. Podczas przemówienia wygadał się, że są już na etapie narzeczeństwa. 

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Antek Królikowski przez przypadek na scenie potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą

Od jakiegoś czasu głośno jest o tym, że Antek Królikowski oświadczył się Joannie Opoździe. Na tym jednak nie koniec, bo do mediów wyciekło, że planują już ślub. Nieoficjalnie wiadomo nawet, w którym kościele odbędzie się uroczystość, kto pojawi się na ceremonii i gdzie będą bawić się goście weselni. O ślubie pary mówił też makijażysta gwiazd. 

Antoni Królikowski, Joanna OpozdaOpozda będzie Królikowską? Wyciekły szczegóły ślubu z Antkiem. Który kościół, gdzie wesele?

Sami zainteresowani jednak nigdy się do tych doniesień nie odnieśli. Dotąd nie potwierdzili nawet, że są narzeczeństwem. Teraz jednak Antek Królikowski nazwał publicznie Opozdę swoją narzeczoną. Podczas Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego stanął na scenie i powiedział:

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał - mówił. 

Później, w duecie z Arturem Barcisiem, zaśpiewał utwór "Ach te baby". 

Joanna Opozda i Antek Królikowski - historia związku

Informacja o tym, że Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli się spotykać, pojawiła się w lipcu 2020 roku. Niedługo po tym, jak aktor rozstał się ze swoją poprzednią partnerką, Kasią. W grudniu tego samego roku zakochani zakończyli relację, a Opozda wydała w tej sprawie oświadczenie. 

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - pisała wówczas. 

Nie minęło pół roku od rozstania, a Królikowski i Opozda znów zaczęli być razem widywani. Jak widać, ich związek nie trwa długo, ale od początku jest bardzo burzliwy. 

Więcej o: