Małgosia i Paweł z "Rolnika" na weselu. Ona w falbankach i przezroczystościach, on bardziej zaszalał. Buty ratują stylizację

Małgosia i Paweł Borysewiczowie byli na weselu. Rolniczka właśnie opublikowała kadry z imprezy. Jak się prezentowali?

Małgosia Borysewicz z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wesela, na którym była razem z mężem. Wygląda na to, że bawili się doskonale. Uwagę zawracają ich stylizacje. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Małgosia i Paweł Borysewiczowie na weselu

Małgosia i Paweł Borysewiczowie poznali się na planie czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Po emisji formatu stworzyli szczęśliwą rodzinę i doczekali się dwójki dzieci - syna Ryszarda i córki Blanki. Zyskali też dużą popularność i całkiem sporą grupę fanów. Teraz oboje są aktywni w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że rolniczka dokumentuje, jak wygląda ich życie prywatne. Tym razem na InstaStories opublikowała zdjęcia z wesela, na którym byli gośćmi. 

Małgosia tego wieczoru postawiła na delikatny makijaż i rozpuściła włosy. Wybrała krótką, beżową sukienkę w groszki, z falbanami i elementami przezroczystości, którą zestawiła z wiązanymi sandałami na obcasie. Prezentowała się bardzo dziewczęco. Za to jej mąż zaszalał. Paweł wybrał ciemne spodnie, białą koszulę i smokingową, różową marynarkę w kwiaty. Uwagę zwracają buty przypominające loafersy z kolekcji Gucci. Za oryginalny model od włoskiego domu mody trzeba zapłacić niemal trzy tysiące złotych. 

A jak wam podobają się Małgosia i Paweł Borysewiczowie w takiej odsłonie? 

Przypominamy, że niedawno na weselu była też inna uczestniczka programu 'Rolnik szuka żony" - Marta Paszkin. Celebrytka wybrała na tę okazję wyjątkową sukienkę. Ta należała wcześniej do znanej aktorki.

ZOBACZ TEŻ: Opozda będzie Królikowską? Wyciekły szczegóły ślubu z Antkiem. Który kościół, gdzie wesele? Lista gości pełna gwiazd

Więcej o: