Blanka Lipińska obchodzi urodziny i sama składa sobie życzenia. "Sto lat księżniczko ciemności"

Blanka Lipińska właśnie skończyła 36 lat. Autorka erotyków sama złożyła sobie życzenia na Instagramie. Czego sobie życzy?

Blanka Lipińska zadebiutowała w rodzimym show-biznesie kilka lat temu i szybko stała się jedną z najbardziej komentowanych i kontrowersyjnych postaci medialnych. Sukces jej trzech książek jest na tyle duży, że wszystkie powieści zostały przetłumaczone na języki obce, a także zaczęły podbijać tamtejsze rynki wydawnicze. Życie prywatne Blanki stało się równie komentowane, co jej książki i film. Związek i rozstanie z Baronem tylko podkręciły emocje krążące wokół "pisarki". Ta właśnie obchodzi urodziny. Jesteście ciekawi, czego sobie zażyczyła?

Zobacz wideo Blanka Lipińska oddała się w ręce Magdy Pieczonki

Blanka Lipińska obchodzi urodziny i sama składa sobie życzenia

Blanka Lipińska opublikowała post na Instagramie, w którym przypomniała, że właśnie dziś obchodzi urodziny. Celebrytka napisała, czego sobie życzy. Wspomniała, że nie zamierza już nikomu niczego udowadniać. Co więcej, napomknęła również o tym, że pragnie prawdziwej miłości.

Blanka Lipińska, Michele MorroneLipińska krytykuje Włochy. Jej słowa dotarły do Michele Morrone'a. Wścieka się: Bzdury!

Wszystkiego najlepszego Blaniu! Życzę sobie, bym umiała zwolnić! Życzę sobie miłości, która zatrzyma mój świat! Życzę sobie szczęścia i wdzięczności, które sprawiają, że płaczę, śmiejąc się! Miałam 35 lat na to, by udowadniać coś komuś, to strasznie dużo czasu… Teraz życzę sobie żyć! Sto lat księżniczko ciemności - napisała pod urodzinowym postem.
 

W komentarzach znalazła się cała masa życzeń od fanów, do których Plotek oczywiście się przyłącza. A wy, czego jej życzycie?

Blanka LipińskaBlanka Lipińska pokonała 100 km, by dotrzeć do fryzjerki. "Natalia Siwiec robi tam włosy"

ZOBACZ TEŻ: Zofia Ślotała spędziła dzień z córką w jej pokoju. Jak wyglądają wnętrza? Jest różowo i bardzo dziewczęco. Spójrzcie na toaletkę

Więcej o: