Blanka Lipińska pokonała 100 km, by dotrzeć do fryzjerki. "Natalia Siwiec robi tam włosy". Są o dziesięć centymetrów dłuższe!

Blanka Lipińska znalazła czas, by nieco odmienić swój wizerunek. Wybrała się do Łodzi, by specjalistka przeprowadziła liczne zabiegi na jej włosach. Efekt? Naprawdę dobra zmiana.

Blanka Lipińska wróciła ostatnio do Polski po tym, jak we Włoszech przez sześć tygodni nagrywała drugą część "365 dni". W weekend pojawiła się na medialnym wydarzeniu w Łodzi, gdzie podczas jednej z rozmów zdradziła, dlaczego nie chce mieć dzieci. I choć wróciła szybko do Warszawy, znów wybrała się do stolicy województwa łódzkiego. Tym razem jednak cel był inny - metamorfoza na głowie.

Zobacz wideo Blanka Lipińska pojechała do fryzjerki aż do Łodzi. "Natalia Siwiec robi tam włosy". Są o dziesięć centymetrów dłuższe!

Blanka Lipińska pojechała do fryzjerki aż do Łodzi. "Natalia Siwiec robi tam włosy". Są o dziesięć centymetrów dłuższe!

Blanka Lipińska uwielbia chwalić się w social mediach kolejnymi metamorfozami, ponadto nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. W poniedziałek jednak zmiany zaszły nie na jej twarzy, a na głowie. Celebrytka wybrała się do Łodzi, by odwiedzić pewien salon fryzjerski, który poleciła jej Natalia Siwiec. Autorka "365 dni" przedłużyła sobie włosy.

Po co pojechałam do Łodzi? Pojechałam, co by wrócić z włosami dłuższymi o dziesięć centymetrów! Pojechałam do miejsca, gdzie Natalia Siwiec od lat robi włosy, do kobiety, którą poznałam na jej baby shower cztery lata temu. [...] Jestem zachwycona. Wjechała keratyna i w życiu nie miałam tak odżywionych włosów. Jest mi leciutko z tymi włosami, które mam doczepione, jest mi wygodnie, nic mnie nie ciągnie, a to jest nowość. Zawsze czułam dyskomfort.

Blanka nagrała fanom długą relację, w której wychwalała nową, ulubioną fryzjerkę. Mamy jednak nadzieję, że gwiazda zdaje sobie sprawę, że ciągłe noszenie sztucznych włosów nie poprawia ich kondycji. Te naturalne mimo wszystko są obciążone i skłonne do szybszego wypadania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.