Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci i wyjaśnia, dlaczego. "Trzeba mieć jeszcze dawcę"

Blanka Lipińska w jednym z najnowszych wywiadów została spytana o plany macierzyńskie. Jak się okazuje, gwiazda nie chce mieć dzieci.

Blanka Lipińska już kilka miesięcy temu zakończyła swój szeroko komentowany związek z Baronem. Celebrytka rzuciła się w wir pracy. Przypomnijmy, że obecnie pracuje na planie kolejnej części filmu, który jest adaptacją jej książki. W międzyczasie wpadła do Warszawy, aby odebrać nagrodę w plebiscycie Hasztagi roku. Przy okazji udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich mówiła o macierzyństwie.

Zobacz wideo Blanka Lipińska odnosi się do krytyki dotyczącej jej zębów. "Generalnie mam was gdzieś"

Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci i wyjaśnia, dlaczego. Podała mocne argumenty

Blanka Lipińska w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik wprost przyznała, że nie chce zostać matką. Co więcej, zaznaczyła, że nawet gdyby chciała, to nie miałaby z kim mieć potomstwa.

Nie chcę mieć dzieci. Mnie jest dobrze, tak jak jest. Poza tym trzeba mieć jeszcze dawcę, a tu... wciąż nic. Z kim? Z nikim - skwitowała Lipińska.

W wielu takich przypadkach członkowie rodziny się do zbytnio zadowoleni. W rodzinie Blanki jest zgoła inaczej. Nikt jej do niczego nie nakłania.

Moi rodzice mają dwóch wnuków. Mają Adasia i Stasia (...). U mnie w rodzinie jest duży szacunek do ludzkich decyzji, bo tak wychowali mnie rodzice. Skoro mnie tak wychowali, żebym szanowała decyzje innych osób, to oni szanują moje i nie mają z tym najmniejszego problemu - dodała.

Co więcej, zaznaczyła, że sprowadzanie kolejnego człowieka na świat tylko po to, aby zadowolić innych i zagwarantować sobie bezpieczeństwo na stare lata jest bardzo egoistyczne.

Dlaczego ja mam sprowadzać kogoś na ten świat z czystego egoizmu, tylko i włącznie z założeniem, że ja czegoś od niego chcę. To jest egoizm potworny. Ty powołujesz życie na ten świat tylko i wyłącznie po to, że chcesz kochać, że chcesz dać świat tej osobie - podsumowała.

Macie podobne zdanie?

ZOBACZ TEŻ: Ewę Chodakowską trudno było nakarmić. Była wybrednym dzieckiem. "Parówki oddawałam pieskom" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.